Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Сесія міської ради від 30.11.2016 року

Сесія міської ради від 30.11.2016 рокуЗйомку у звичному форматі відмовились проводити. Вибачте за якість, на слідуючий раз постараємося зробити краще.

https://youtu.be/mb1NCUFoBQ0


А ще хочеться поділитися думками хто не хоче щоб проводилася зйомка. Рік назад проти зйомки були депутати від опоблоку-нашкрай. А хто тепер?
Сесія міської ради від 30.11.2016 рокуДавайте разом просити Сергія щоб проводив зйомку, чи може хтось проти цього?Сесія міської ради від 30.11.2016 року


А тепер давайте подивимося що то за 18 депутатів, які захотіли розглянути мою поведінку без мене. Підписи збирали 29 листопада( зверніть на це увагу ). А 28 листопада проходило засідання постійної комісії з земельних питань на якому було встановленно дуже неприємні речі які підлягають під Кримінальний кодекс. А у виступі Карнаух прозвучала фраза : Рекомендувати головуючому винести на голосування присутність депутата на засіданні сесії міської ради. А це означає що хтось хотів щоб про ці факти не дізналось суспільство. Хочу наголосити на компетентності і Карнаух і комісії в цілому. Згідно закону депутат зобовязаний бути присутнім на сесії і цього права у депутата ніхто не може забрати.
Сесія міської ради від 30.11.2016 року
Мені здається що це в повному складі Опозиційний блок, Наш край та Радикальна партія. Може це нова більшість в міській раді?
1

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  13 грудня 2016, 20:44цитувати виділене
Dikun, читати так : І чим більше всі люди будуть галасувати про порушення влади, вийде все добре.

 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  13 грудня 2016, 20:41цитувати виділене
Якщо це підтримка, дякую. Якщо просто коментар- дякую що не байдужі.
Насправді я рік відстоюю відеозйомку, ті люди що мені допомагали в цьому ,тепер вважають за недоцільність зйомки.( чесно кажучи мені дуже прикро ). Але зйомка буде, бо це один з проявів ДЕМОКРАТІЇ, яка на даний час комусь мішає жити. І чим всі люди будуть галасувати про порушення вийде добре. А от коли, все залежить від нас.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 225  svetaohota  13 грудня 2016, 19:56цитувати виділене
Знаєте, читаючи численні пости в цьому блозі і не тільки, починаєш розуміти, що Законодавство (пишу з великої літери, бо прям як живе) зробило все, щоб простим людям жилося так як є, а не інакше. До того ж щоб не дай Боже людині, яка захотіла зробити життя кращим для народу, це вдалося хоч на трошки.
Щодо зйомки - підтримую, це правильно, жаль тільки, що не працює розголос так, як має працювати.
А щодо "поведінки депутата", то хай робить все, що може, а там як вийде.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  11 грудня 2016, 16:33цитувати виділене
Info-GP дозвольте з вами не погодитись про садочок, з державним управлінням дійсно складно, але у нас мова йде про місцеве самоврядування. І хоч є якісь проблеми в міській раді хочу сказати fredfrumos що переважна більшість депутатів не дурніші за тебе. А от щоб показати на що ти здатен будь ласка скоро вибори прийми в них участь, стань депутатом і покажи результат. Тоді щось докажеш, а так....
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  11 грудня 2016, 15:23цитувати виділене
Освічені люди, на жаль, в наш час і в нашій сучасній парадигмі державного управління НЕ ПОТРІБНІ!
Для цього робиться УСЕ! Починаючи з дитячого садочку!!! ЗНИЩЕННЯ зачатків мислення ще в брунькуванні... 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  11 грудня 2016, 15:02цитувати виділене
у нас ще тупіші
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  11 грудня 2016, 14:57цитувати виділене
З приводу депутатів і усіх інших "проффесорів"
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 205  vinyakpyanyy  11 грудня 2016, 13:54цитувати виділене
vinyakpyanyy, А потім стонуть, що все погано. Так хто в цьому винен?Стогнуть - то мяко сказано . Волають , ревуть , рвуть на гузні волосся , навіть згадують того хто на небі має над усіма владу .. Аде то все дарма , знову зрада , знову підступні христопродавці , знову пітьма перед очима та сутінки в серцях і душах .. Аж раптом БАААЦ !!! І маємо світло в кінці тунелю - то нам дають шанс почати з себе , мусимо робити справи а не обсирати інших , гайда до діла ! Але читайте Біблію і зрозумієте що вже тисячі разів починали , обрано було сотні царів та правителів - але результат один , як у відомій пісні :" Нас с табоюна..балі ... " То ж починайте хоч вкакайтесь - коли то щиро та альтруїстично то відновіть , наприклад , памятник лєніну і на його місці поставте пісяючого хлопчика шоби люди бачили шо на них як ссяли зверху - так і продовжують класти з висоти парламентських забігайлівок . А якщо серйозно - не вірю жодній владі бо вона ( влада ) передається у спадок , дарується , купується , продається , стає обєктом застави та відчудження і коли будете казати шо ви не такі - нагло та підступно брешете . Не бреше тільки той хто каже це прямо у вічі тій самій владі один раз , а наступного разу просто вчиняє ук вважає за потрібне бо вважає себе безсмертним . Про диванних політиків-аналітиків , генералів , боксерів та інших футболістів - я ніяких порад не даю та стратегій не пропонував , то ж йдіть ...... На жаль не знаю як вліпити смайлик , то ж вважайте шо тут має бути смайлік .
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  11 грудня 2016, 13:19цитувати виділене
законодавством це непередбачено, а значить заставити його проходити теперішніх депутатів неможливо, на превеликий жаль. Хоча здогадуюсь тест пройшли б одиниці, або й взагалі ніхто. Хоча ідею цю підтримую двома руками
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  11 грудня 2016, 12:40цитувати виділене
А ти як громадянин запропонуй та організуй щоб теперішні депутати пройшли такий тест. Я перший даю згоду.
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  11 грудня 2016, 11:51цитувати виділене
Dikun, кандидати в депутати повинні здавати тести на готовність бути депутатом, своєрідна профпригодність.

100 відсотків ти б його не пройшов.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  11 грудня 2016, 11:25цитувати виділене
Diyach насправді кажеш непогані речі, але мені здається що ти сам практично не робиш того про що пишеш, може я і помиляюсь бо не знаю хто ти. Якби було зрозуміло хто є під ніком багато стало би на свої місця. І дійсно а чому ні хто не приходить на сесію? Погано те що люди голосують не за особистості а за партії. Більшість людей не продажні, а довірливі.Вірять в обіцянки, а як потім найчастіше трапляється ці обіцянки ніхто і не збирався виконувати.
Про Ідальго... ніхто не повинен ні про кого писати поеми. Кандидат в депутати повинен приймати рішення обізнано і знати що його чекає. Всі повинні розуміти що представляти інтереси виборців це не один раз підняти руку на сесії.( як правило більшість депутатів цим і займається). Але завдання людей допомагати депутатам, їх підтримувати і звіно питати про пророблену роботу.
Де результати депутатської діяльності? Я завжди відкритий і кожен раз запрошую на відкриту розмову. От і зараз запрошую Diyach на розмову, подивимось як воно *Всі у блогаг розумні, язиком тріпати дуже легко, але як до діла то аморфна масовка* та * Кожен тут сидить і думає, що хай хтось щось робить, а я посиджу подивлюся. Хай хтось, тільки не я*
Насправді мені дуже хочеться(чесно) щоб саме ті люди які мене критикують а інколи ображають, щоб саме ви пішли в депутати і показали як треба працювати. І ще хочеться щоб !00% депутатів навчилися самовіддано працювати,( хоч таких є вже 20-30 % ) без користі для себе. Але я думаю що це буде не скоро.
Але повірте рано чи пізно це станеться.
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 216  Diyach  11 грудня 2016, 10:35цитувати виділене
vinyakpyanyy, решта то аморфна масовка

Всі у блогаг розумні, язиком тріпати дуже легко, але як до діла то аморфна масовка - це наше суспільство. Кожен тут сидить і думає, що хай хтось щось робить, а я посиджу подивлюся. Хай хтось, тільки не я. Та ніфіга. Щоб були зміни - треба діяти. «Аморфну масовку» ви самі обирали, а тепер бруд на них ллєте. Так що ж тоді виходить, немає тями обрати потрібних людей? Більшість людей продажні. Свій голос продадуть за банку з салом не думаючи за майбутнє. А потім стонуть, що все погано. Так хто в цьому винен?
«Про сміливого ідальго Дона Андрія» зарано складати поеми. У нас зараз що, хто гучніше кричить та брудніше лається – той розумніший? Та ні, кричать замало, треба результати. Біля влади клоунів багато, таких як з вилами, і на гілляку. Чім Дикун відрізняється від «аморфної масовки»? Де результати депутатської діяльності? Які покращення для міста зробив? За активність – респект, але її замало.
У нас в Україні перед телевізорами всі «футболісти», «боксери», політики, бо тільки вчать інших, а самі ….
То ж перш ніж когось обсирать, треба почати із себе.
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 205  vinyakpyanyy  10 грудня 2016, 22:43цитувати виділене
mawka100, якщо в депутата за всю каденцію не виникло ні одного питання


А де їх взяти ті питання , адже щоб щось розумне запитати - треба аби щось було в макітрі ... Добре хоч замість підпису - хрестики не малюють ... А ту "Кістку в горлі" (доречі "Кістка" написав з великої літери бо він таки гідний та вартий того аби писатись з великої літери - решта то аморфна масовка) вони згодом виплюнуть або роздушать своїми прогнилими зубами . І дійсно страшно за майбутнє бо все так і залишається як було перед війною - ссяти проти вітру безглуздо , йти на самопожертву безперспективно , просити про взаємопорозуміння абсурдно , нагадувати про совість та честь не злободенно а ставати волонтером ( не тільки у військовому цензі ) - то взагалі марнотратство . То ж і залишається єдине що тільки й чекати доки замасковані у вишиванки мальчіші плохіші наїдяться кошерного "пічєнья та варєнья" від лярошенків , а "стара гвардія" "дослужить" свою чергову каденцію , виконуючи настанови князьйофф . Хто протягне ще років зо пять-десять - той стане свідком нового кріпосного ладу під патронатом обрізанців та їхнії гоїв , ось якось так
маідарагієбратіяісьостри ... Але про сміливого ідальго Дона Андрія таки складуть поему як про чи не єдиного , хто повірив у демократію , правду та справедливість , у велику силу єдності та чеснот козаків з дідапрадіда і про те як він поламав усі свої списи в кулуарній боротьбі та в депутатській залі . Що саме цікаве - так це те що через багато років на цій поемі та на меморіалах таким наївним відчайдухам ще й будуть робити гешефт та заробляти щирими патріотичними закликами та промовами політичні бонуси собі нащадки теперішніх гешефтмахерів .
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  10 грудня 2016, 18:49цитувати виділене
За останній час я прийшов до думки що кандидати в депутати повинні здавати тести на готовність бути депутатом, своєрідна профпригодність. Не пройшов тест - допобачення, іди вчи закони, прийдеш через 5 років.
 2  або  
Профіль
 Рейтинг 1352  Info-GP  10 грудня 2016, 18:43цитувати виділене
Я вважаю, якщо в депутата за всю каденцію не виникло ні одного питання, пропозиції і т.п. то навіщо він там такий треба??? А таких на жаль 90%
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 88  mawka100  10 грудня 2016, 18:37цитувати виділене
С видио понятно к сесии готовы совсем немного депутатов, некоторым надо решить свои вопросы без видеосъемки и так чтобы никто не понят что происходит, и если бы не эта кость в горле Дыкун всё прошло бы гладко так как большинство не понимают за что голосуют только бы быстрее и домой. Дикун респект.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 28  Insider  10 грудня 2016, 17:41цитувати виділене
Вот это факты озвучил мер. Улицы Шевченка и Герцена кто то отремонтировал в долг. А теперь депутаты выделяют на это деньги. А если бы они проголосовали против. Так может нам вообще депутаты не нужны? Разве это не правонарушение что то делать без решения депутатов? И как теперь дадут акт выполненных работ - каким числом? И кто с исполкома в нем распишется о приеме работ задним числом?
 4  або