Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Вимагаємо від неміча виконувати свої обов′язки - коли?????????

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про місцеве самоврядування в Україні

Глава 3.
Сільський, селищний, міський голова
7. Сільський, селищний, міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою на відкритій зустрічі з громадянами. На вимогу не менше половини депутатів відповідної ради сільський, селищний, міський голова зобов′язаний прозвітувати перед радою про роботу виконавчих органів ради у будь-який визначений ними термін.Стаття 75. Відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування перед територіальними громадами
1. Органи та посадові особи місцевого самоврядування є підзвітними, підконтрольними і відповідальними перед територіальними громадами. Вони періодично, але не менш як два рази на рік, інформують населення про виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку, місцевого бюджету, з інших питань місцевого значення, звітують перед територіальними громадами про свою діяльність.

2. Територіальна громада у будь-який час може достроково припинити повноваження органів та посадових осіб місцевого самоврядування, якщо вони порушують Конституцію або закони України, обмежують права і свободи громадян, не забезпечують здійснення наданих їм законом повноважень.
3. Порядок і випадки дострокового припинення повноважень органів та посадових осіб місцевого самоврядування територіальними громадами визначаються цим та іншими законами.
3

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  16 грудня 2016, 10:49цитувати виділене
Наглядно? це тільки один момент як *депутати*-регіонали прислуговували владі, а не слугували людям. І тепер під новим образом *опозиційний блок* хочуть вибілитися. Але як не було нічого, такими і залишились. Як там вони про себе пишуть тупаками?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 216  Diyach  16 грудня 2016, 10:20цитувати виділене
Dikun, А у шостому скликанні були депутати в своїй більшості? То вірнопіданні з партії регіонів. Після цього виступу я був одним з ініціаторів того щоб депутати прозвітували про свою роботу. І сиділа мій депутат Волошина в робочий час на алеї як до ринку і нічого не могла сказати. До речі регіоналка. А ще один такий же не хотів звітувати ,вимагав в мене звіту як деп 5 склик, і після того як я йому прозвітувався йому все одно не було що сказати. Якось отак.

Наглядно.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  16 грудня 2016, 09:57цитувати виділене
А у шостому скликанні були депутати в своїй більшості? То вірнопіданні з партії регіонів. Після цього виступу я був одним з ініціаторів того щоб депутати прозвітували про свою роботу. І сиділа мій депутат Волошина в робочий час на алеї як до ринку і нічого не могла сказати. До речі регіоналка. А ще один такий же не хотів звітувати ,вимагав в мене звіту як деп 5 склик, і після того як я йому прозвітувався йому все одно не було що сказати. Якось отак.
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 216  Diyach  16 грудня 2016, 08:35цитувати виділене
Dikun, Насправді ось хто слабак. І це ти тільки житель міста на папері, який навіть не знає свого депутата, до нього ніколи не звертався, а тут *грамотний* страшне діло.

 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  14 грудня 2016, 15:18цитувати виділене
fredfrumos Дебіл
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  14 грудня 2016, 13:15цитувати виділене
Дебіл
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  14 грудня 2016, 11:47цитувати виділене
Dikun,
А краще виставити свою кандидатуру і показати яким треба бути депутатом. Взяти на себе відповідальнісь-це складно.

fredfrumos,
при такому законодавсві категоричне ні

Насправді ось хто слабак. І це ти тільки житель міста на папері, який навіть не знає свого депутата, до нього ніколи не звертався, а тут *грамотний* страшне діло.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  14 грудня 2016, 10:50цитувати виділене
ви,*депутати* тільки на папері, з результатами вашої діяльності немає де ознайомитись. Усуваєтесь від контакту з виборцями. Самозабаньтесь і здайте мандати в такому разі, слабаки. Гріш вам всим ціна.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  14 грудня 2016, 08:40цитувати виділене
fredfrumos, ну хіба що однодумців не було, тоді, ще сумніше. Давай прізвища противників гласності.

Однодумці є але їх мало. А список викладений в іншому блогі, додай туди ще міського голову. Я тобі це писав неодноразово, але ти чомусь цьому не віриш...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  13 грудня 2016, 22:22цитувати виділене
Знаючи твою наполегливість та принциповість, дивуюсь, що ти не створив групу однодумців у цьому питанні, щоб добитися результату.... ну хіба що однодумців не було, тоді, ще сумніше. Давай прізвища противників гласності.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  13 грудня 2016, 21:50цитувати виділене
Я з цим не просто згоден, я вимагав щоб це зробили, але комусь це не вигідно. Не хочу тикати пальцем, але цим займається виконавчий комітет. Назвати прізвище голови виконавчого комітету, чи всі знаєте?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  13 грудня 2016, 21:15цитувати виділене
пояснюю- на сайті міськради зробіть особисту сторінку депутата для спілкування з виборцями, щоб все було публічно та прозоро. Хай там же і звітує про свою діяльність. На даний момент є тільки телефони депутатів.
 2  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  13 грудня 2016, 20:33цитувати виділене
fredfrumos, я не хочу обговорювати персони, скажу одне- якщо сам депутат (будь який), чи на рівні законодавства не випрацює взаємодію з виборцями будь де, але саме головне- публічно, тобто ніяких телефонів, наголошую на цьому, а саме- інтернет, газета, оголошення по радіо про якісь зустрічі, чи свою діяльність, механізм користі будь якого депутатства має нульовий єфект. Те що в нас зараз.

чесно кажучи я не зрозумів смислу цього коментаря. Поясни будь ласка.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 205  vinyakpyanyy  13 грудня 2016, 19:06цитувати виділене
fredfrumos, будь де, але саме головне- публічно, тобто ніяких телефонів, наголошую на цьому, а саме- інтернетА я от дивлюсь Савіка Шустера - там все публічно , з прізвищами , цитуванням документів , відеодоказами ... І шо - сміється вся країна , всі знають хто кого обкрадає , вбиває , обіцяє , бреше і ніц нічого ніхто не може зробити . Так там вискакують навіть перші ліца країни і на весь світ - і нагла морда скаже шо то так і било , а всі хто шось мають проти - то за сіпаратісти і вони запутіна . От і весь розклад - ти їм хоть сци в глаза , а вони казатимуть шо то божа роса ...
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  13 грудня 2016, 15:23цитувати виділене
я не хочу обговорювати персони, скажу одне- якщо сам депутат (будь який), чи на рівні законодавства не випрацює взаємодію з виборцями будь де, але саме головне- публічно, тобто ніяких телефонів, наголошую на цьому, а саме- інтернет, газета, оголошення по радіо про якісь зустрічі, чи свою діяльність, механізм користі будь якого депутатства має нульовий єфект. Те що в нас зараз.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  13 грудня 2016, 15:13цитувати виділене
соромно сказати?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  13 грудня 2016, 15:13цитувати виділене
я знаю хто
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  13 грудня 2016, 15:12цитувати виділене
Не знєш де подивитись, підкажу на сайті міської ради. І це принципово, висловлюєш свою думку, а не знаєш свого депутата. А значить не задавав йому питання і не отримував відповідей. А вес депутатський корпус якраз і складається із кожного депутата окремо.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  13 грудня 2016, 15:11цитувати виділене
мова йде не про мого депутата, а за весь депутатський корпус
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  13 грудня 2016, 15:09цитувати виділене
Dikun, Доречі а хто в тебе депутат? і це має значення.

Я не буду називати прізвищ, бо це не принципово.
 0  або  
Завантажити ще 20, залишилось 43