Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Від імені та в інтересах територіальної громади міста.

Читайте уважно п.3 як депутати виділяють 330 тис. грн. від імені та в інтересах громади міста без відома та дозволу жителів міста. Це що демократія по новому?
Від імені та в інтересах територіальної громади міста.
1

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  19 грудня 2016, 21:16цитувати виділене
Може я не правильно висловився, або мене не зрозуміли, тож поясню.
330000:14000(жителі міста)=приблизно 24 грн з людини. Якщо люди вважають що треба купити таке житло вони дадуть ці кошти
, якщо не згодні не дадуть. А так що виходить хтось захотів купити комусь житло, лізуть до людей в карман (бюджет) і виділяють 16 голосами 330 тис. грн.
Цеж простіша схема, правда?
 2  або  
Профіль
 Рейтинг 216  Diyach  19 грудня 2016, 20:04цитувати виділене
vinyakpyanyy, Чому це та з якого переляку депутати , обрані народом та наділені повноваженнями , мають йти до того самого народу аби просити ще грошей

 0  або  
Профіль
 Рейтинг 205  vinyakpyanyy  19 грудня 2016, 19:03цитувати виділене
TyutyunnikJulia, Краще було б депутатам які цього так хотіли пройтися по людях і назбирати кошти на будинок.


Дивина та й годі ... Чому це та з якого переляку депутати , обрані народом та наділені повноваженнями , мають йти до того самого народу аби просити ще грошей , крім того що люди й так платять на утримання всього шо є навколо ??? Звісно можна апелювати тим шо утримання міста відбувається за рахунок податків та зборів і підприємці ( читай - ті ж самі , переважною більшістю , депутати ) платять найбільше до державної податкової скарбнички , але чомусь мені здається що платять вони переважною більшість єдиний податок , котрий менший навіть за подоходній податок з середньої зарплатні простого працівника . Як казав хтось з відомих людей "Хорошо жить не запретиш " , а Жванецький виправив та сказав : "Не запретиш , но помєшать можно" . Так от і полізли в депутати різних рівнів усі ті , хто боїться аби їм не заважали "жить хорошо" . беззаперечно є й дуже достойні люди , чесні громадяни та патріоти , котрі наївно думали шо можуть якось вплинути на ситуацію в місті , районі , області ... Але далі як місцевим депутатом цесна людина не просунеться бо на район та область вже були потрібні рекомендації "нужних і вліятєльних людєй" , котрі хоч і пропхали туди нові прізвища , але мають над ними тотальний контроль в плані прийняття рішень чи краще сказати "одобрямс чи неодобрямс" . От і виходить шо нічого так і не змінилось і не зміниться - забудьте про те що чули слово демократія і не дуріть себе примарними ілюзіями народовладдя . Ніколи вже не буде кровопролитної революції , котра могла би змусити повернути вкрадене в людей олігархами та їх місцевими князьками . Може бути громадянський кровопролитний конфлікт , але він буде спровокований , під тотальною режисурою та контролем тих , хто й так має все і без всяких змін . Народ ми такий покірний та - українці не свободолюбиві народи Кавказу , Британський островів чи Прибалтики .
 2  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  19 грудня 2016, 17:29цитувати виділене
це в тебе на лобі написано.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  19 грудня 2016, 17:26цитувати виділене
відкрив, подивився- там написано, що ти до.....б
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  19 грудня 2016, 17:24цитувати виділене
відкрий подивися
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  19 грудня 2016, 17:15цитувати виділене
що ти там заникав за білим листком?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  19 грудня 2016, 17:02цитувати виділене
Diyach, Наше законодавство як решето, одні дирки.

Дирки в іншому місці.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 216  Diyach  19 грудня 2016, 17:01цитувати виділене
Dikun, люди не надавали повноваження( дозволу), а депутати не спитали думки людей

З точки зору законодавства порушень я не бачу, так як депутати відповідно до закону наділяється правом представляти інтереси територіальної громади і приймати від її імені рішення. В законі не визначено обовязок дізнаватися думки людей з кожного питання, а якщо не з кожного то не визначено з яких саме питань. Не визначено порядку громадських обговорень, і так далі. Наше законодавство як решето, одні дирки.
Dikun, побачили справжній результат

Це уже зовсім інше питання та вони не повязані одне з одним.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  19 грудня 2016, 16:42цитувати виділене
Diyach, виборний орган (рада), який складається з депутатів і відповідно до закону наділяється правом представляти інтереси територіальної громади і приймати від її імені рішення;

Це той самий непоодинокий випадок коли люди не надавали повноваження( дозволу), а депутати не спитали думки людей для того щоб приймати таке рішення.
Краще було б депутатам які цього так хотіли пройтися по людях і назбирати кошти на будинок. Тоді б ми побачили справжній результат.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 598  TyutyunnikJulia  19 грудня 2016, 13:54цитувати виділене
В мене питання інше... В чому полягає інтерес Громади міста?
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 216  Diyach  19 грудня 2016, 13:50цитувати виділене
Dikun, без відома та дозволу жителів міста. Це що демократія по новому?

Ст.1 «Про місцеве самоврядування в Україні» представницький орган місцевого самоврядування - виборний орган (рада), який складається з депутатів і відповідно до закону наділяється правом представляти інтереси територіальної громади і приймати від її імені рішення;
Де порушення законодавства? Що саме по новому?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 270  myroberig1  19 грудня 2016, 13:48цитувати виділене
Це що дом для воєнкома?
 0  або