Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Сесія міської ради від 23.12.2016 року


2

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 337  махновец357  29 грудня 2016, 11:04цитувати виділене
ЗНАЧИТЬ ПОТРІІБНО ПАНУ НЕМІЧУ (І ЩЕ ДЕКОТРИМ) ВИКОВИРЯТИ ПРОБКИ З ВУХ І СКАЗАТИ ПРО ЦЕ (БО Я ПІДОЗРЮЮ ВІН ПРО ЦЕ ЗАБУВ)...І ХАЙ ЗРОБЕ ВИВОДИ...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  28 грудня 2016, 20:31цитувати виділене
Наше завдання,усіх разом, довести людям що вони і є владою. А саме головне навчити людей розпоряджатись владою.
 2  або  
Профіль
 Рейтинг 337  махновец357  28 грудня 2016, 19:15цитувати виділене
vinyakpyanyy, ввічливо треба ставитись до бабусі , котрій відєднали подачу електроенергії за борг через страшенне здорожчання електроенергії і та стара мусить просто замерзнути в темноті бо просто не знає як оформити субсидію та не має змоги дочалапати до білого дому. Ввічливо треба відноситись до хворих дітей в лікарні де після призначення лікування мамочки тікають додому бо не мають грошей на медпреперати . А ще ввічливіше треба ставитись до простих роботяг , котрі вже не ходять на вибори бо не мають віри ніякій владі бо вони саме і є та влада , вони персонально утримують все що оточує нас , вони живуть , народжують , помирають але так і не знають шо вони і є та сама влада бо їм усілякі іуди обіцяють все життя хо за них подбають

 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  27 грудня 2016, 17:52цитувати виділене
Дякую за підказку, виправимось.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 337  махновец357  27 грудня 2016, 17:30цитувати виділене
ЩЕ ВСТАВЛЮ 5 КОПІЙОК...ЗНІМАТЬ НЕ ПРОТИ СВІТЛА,А ВІД ВІКНА...ЗНАЧНО КРАЩЕ БУДЕ...ЗНАЧИТЬ - ПОЧЕКАЄМО...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  27 грудня 2016, 17:18цитувати виділене
Згоден що потрібна краща камера. Але виходячи з того що Радикальна партія взагалі відмовилась від зйомки, то змогли що змогли. Але на нову кошти виділили, то ж подивимось коли вона буде куплена. Вибачте за якість, але це краще ніж нічого.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 337  махновец357  27 грудня 2016, 16:45цитувати виділене
ПОТРІБНО КРАЩУ ВІДЕОКАМЕРУ...БУ-БУ-БУ-БУ...НІЧОГО НЕ РОЗБЕРЕШ...
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 205  vinyakpyanyy  25 грудня 2016, 14:00цитувати виділене
Найвільніша Україна, дороги ремонтувались, водопроводи проводились та проводилась інша робота,


Чи може просто робився вигляд того всього , а в дійсності ще просто не зовсім розвалилось те шо було збудовано та прокладено ще за совіцької влади ? Що саме Ви мали на увазі коли писали що проводилась якась робота ? За чий кошт , наприклад , зроблено газифікацію вулиць та будинків , хто фінансує нові свердловини та до них водогони , хто ініціює ремонти в лікарні , хто фінансує культурно-освітницькі та спортивні заходи і т.д. ??? То все ЛЮДИ мусять платити з власної кишені і ще й потім мусово передати то всьо на баланс міськгазів , комунсервісів , адміністративних органів !!! Це все стосуєть того що дійсно зроблено більш-менш якісно та капітально , а от те що ями та канави на дорогах "латають" зафарбованим у чорний колір піском "типуасфальт" чи дірку у водогоні замотують старою автомобільною шиною , або в садочку в стіну яка от-от має впасти вставляють сучасні пластикові вікна чи двері - то такідааа - то "проводиться інша робота" за рахунок та дякуючи місцевій владі . А що до ввіливості до людей - то ввічливо треба ставитись до бабусі , котрій відєднали подачу електроенергії за борг через страшенне здорожчання електроенергії і та стара мусить просто замерзнути в темноті бо просто не знає як оформити субсидію та не має змоги дочалапати до білого дому. Ввічливо треба відноситись до хворих дітей в лікарні де після призначення лікування мамочки тікають додому бо не мають грошей на медпреперати . А ще ввічливіше треба ставитись до простих роботяг , котрі вже не ходять на вибори бо не мають віри ніякій владі бо вони саме і є та влада , вони персонально утримують все що оточує нас , вони живуть , народжують , помирають але так і не знають шо вони і є та сама влада бо їм усілякі іуди обіцяють все життя хо за них подбають . Ви кажете шо не тільки обирали Дикуна - а який відсоток населення міста та району проголосував на так званих виборах ? Триста - чотириста голосів вирішували чи стане депутатом пупкін чи дупкін ? Ті триста були куми-свати-брати або їхні партійні раби . За Дикуна проголосували ті хто дійсно думав шо він позафракційний і буде незалежний ( як , доречі і виявилось насправді ) , а всіх депутатів і було призначено туди апріорі аби вони гризли одне-одному горляки в боротьбі за відстоювання своїх програмних обіцянок , а не займались там ввічливою брехнею .
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  25 грудня 2016, 12:34цитувати виділене
Досить мене повчати, на цій сесії я не почав виправлятися ( бо не має чого виправляти ) а Неміч почав дотримуватися регламенту ради, хоч якось. Він вважає що в мене хвороба така піднімати на сесії руку. Ви також так вважаєте частково вільна Україна? А ну ж назвіть мені про що я розмовляв на цій сесії без поводу? Може це вам нарешті потрібно вникати в те які питання піднімають депутати? А кого це я образив? Чи хто це в нас такий ображений? До чесних, порядних, справедливих людей я завжди відношусь із повагою, з іншими стараюсь не спілкуватись.
Де я мітингую? Може тоді коли кажу де неефективно використовуються кошти, коли приймають рішення про виплату премій наперед або заради однієї людини знімають з ремонту вулиці 100 тис.?
Одна людина яка дивиться відео на слова Неміча про те що він чесний і вина не доказана сказав: В цьому провина поліції, прокуратури і сбу-погано працюють.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 119  Найвільніша Україна  25 грудня 2016, 12:11цитувати виділене
Я розумію, що Андрій Іванович у Гуляйпільській міській раді один найсправедливіший та найчесніший, ну прямо Дон Кіхот Гуляйпільський, який один творить добро другим на благо. І чого ті, інші, депутати образились на його вислови, що вони тумаки чи тупаки і таке інше, на те що він постійно виступає по поводу і без поводу та й чого гріха таїти, без дозволу, хоча й на цій сесії, судячи з відео, почав виправлятися. Може треба ввічливіше до людей відноситись, депутати ж також люди та чиїсь обранці, за яких також голосували люди, не тільки ж за Андрія Івановича. В Гуляйполі ж дороги ремонтувались, водопроводи проводились та проводилась інша робота, не зважаючи на постійні вигуки "Зрада" і таке інше. Так, роботи ще багато і це видно мешканцям Гуляйполя. Так може потрібно працювати та співпрацювати з іншими депутатами, а не мітингувати. Є підозра, що вчиняються злочини будь-ким - будь ласка з заявою до правохоронців чи з позовом до суду, буде рішення, чи обвинувальний висновок, все тоді можна й говорити, а просто так викрикувати що всі злочинці, а він білий та пухнастий це, щонайменьше, просто не дуже розумно та ввічливо.
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 6  Мамуля  25 грудня 2016, 08:13цитувати виділене
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 205  vinyakpyanyy  24 грудня 2016, 21:03цитувати виділене
fredfrumos, Як вели себе радикали - активно виступали за народ.


Та спочатку трохи не вгадали яку треба шапку одягати. Але отямились , отримали нові "вводні" від "криші" , заховали вишиванки і приготувались до нового "грандіозного шухєру" .
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 11  DOSIT  24 грудня 2016, 16:51цитувати виділене
Звернення до депутатів! Знову виступають, щось запитують чоловік пять. Решта дякую хоч в носі не колупаються. Якщо вам це не цікаво і не потрібно. Напешіть заяви, позбавтеся мандатів і йдіть до дому відпочивати. Нехай краще прийдуть інші, ті хто будуть працювати на благо міста.
 3  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  24 грудня 2016, 14:07цитувати виділене
Ганьба, нова коаліція опзиційний блок, радикальна партія, наш край, солідарність

Ганьба, коаліційним кодлом

гарно підмічено.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 24  Ганьба  24 грудня 2016, 13:48цитувати виділене
В раді нова коаліція опзиційний блок, радикальна партія, наш край, солідарність. Нажаль майдан програв і в нашому місті. Дивлюся відео з перших засідань цієї ради. Як поводив себе Неміч - боявся навіть поворухнутися. Як вели себе радикали - активно виступали за народ. А тепер цар зайняв своє місце над коаліційним кодлом. Молодці гарний подарунок зробили Немічу на новий рік у вигляді премії. А на людей наср.... ГАНЬБА!
 3  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  24 грудня 2016, 12:12цитувати виділене
в кулуарах мають
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  24 грудня 2016, 12:10цитувати виділене
Так вони і не мають права чи задавати питання чи висловлюваитись. Їх робота буде видна на сторінках газети.
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  24 грудня 2016, 12:05цитувати виділене
якщо були, то я не чув від них жодного питання які стосувалися бойкотування депутатами звітів
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  24 грудня 2016, 12:04цитувати виділене
В мене, чесно кажучи, великі сумніви в правдивості і обективності майбутніх звітів.
Газетярів не ображай, журналісти були на сесії.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1498  fredfrumos  24 грудня 2016, 12:03цитувати виділене
Мені взагалі цікаво, чому районна газета не зацікавлена у висвітленні цього принципово важливого питання. Гріш вам ціна, ледарі
 0  або  
Завантажити ще 15, залишилось 15