Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

В ОРДЛО рассказали о воюющих после выстрелов в голову украинских зомби

В ОРДЛО рассказали о воюющих после выстрелов в голову украинских зомби


Украинские силовики в зоне вооруженного конфликта в Донбассе воюют под воздействием сильнейших психотропных препаратов. Об этом сказал замкомандующего оперативным командованием самопровозглашенной Донецкой народной республики (ДНР) Эдуард Басурин в интервью газете «Известия», опубликованном во вторник, 14 февраля.

«Истории про киборгов (так на(щоб вас порозривало) Украине называют участвовавших в боях за аэропорт Донецка военных — прим. «Ленты.ру») — это не сказки. Мы сначала столкнулись с таблетками. А потом в аэропорту обнаружили баклажки с надписью "живая вода". Отправили в лабораторию. Это было сильнейшее психотропное средство, полностью отключающее чувство боли и страха», — сообщил Басурин.

Он добавил, что украинские военнослужащие под воздействием таких препаратов не падали от выстрелов. «Можно всю обойму выпустить, а он идет на тебя. И вот эти случаи и сейчас отмечали, на Промке [в промзоне Авдеевки], на юге. В полный рост идут в атаку. Его убиваешь — он идет. В него стреляешь — он падает, встает, опять идет. Пока в голову не попадешь или в сердце. Ну если броник — в сердце тяжело. Может и без головы пытаться подняться и идти», — сказал представитель ДНР.

По словам Басурина, вещества действуют ровно 10 дней, поэтому украинская сторона всегда требовала, чтобы ротация проходила три раза в месяц.

ОРИГІНАЛ
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 16  ivan stesenko  15 лютого 2017, 06:48цитувати виділене
ви вважаете що я помиляюсь.?я впевнений що до вас після публікації галушки приїджали(гуляйпільські депутати-рекети) поговорили з вами.Навіть за круглим столом Галушка який заявив в статї за побитя його Кукурудзяком.на його питаня(ЛЕХА СКАЖИ Я ТАМ БУВ?)Галушка промовчав.тому що підїджали поговорили.Оттак у нас усе в дзеркалі.усі усе знають.але як привикли.МОЯ ХАТА СКРАЮ.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1143  MahnoGrad.com  14 лютого 2017, 20:54цитувати виділене
помиляєтесь
http://mahnograd.com/blog.php?idblog=992
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 16  ivan stesenko  14 лютого 2017, 20:28цитувати виділене
раніше на сервері за все його існування небуло жодних проблем.але коли почали обговорювати вчинки (місцевих авторитетів),відразу сервер почав чомусь глючити.всі здогадуються чому.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1143  MahnoGrad.com  14 лютого 2017, 18:26цитувати виділене
myroberig1,

обговорюйте що хочете, під маскою аноніма можна говорити все, правда? Але просто цікаво звідки ви такі обізнані?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 270  myroberig1  14 лютого 2017, 17:55цитувати виділене
MahnoGrad.com пропонує обговорювати маразм рашистов та зрадників???
Ну так, це напевно краще ніж підіймати проблемі місцевого значення, бо потім то сервер падає, то "місцеві божки" погрожують, то сбу цікавиться...
 0  або