Ця добровільність існує тільки до внесення змін до Конституції України, а після цього влада (чи теперішня, чи наступна) все зробить у директивному порядку. Та й робити багато не треба. Достатньо просто замість більш ніж"/>
Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Що ми отримаємо після "децентралізації"... після 30.04.2017

ДЛЯ ШАНОВНИХ ЮРИСТІВ МІСЦЕВИХ РАДНаступаюча "децентралізація, а по суті і формі жорстка централізація по порошенко-медведчуку: фактично, велика махінація, спрямована на знищення самоврядування в Україні. І не треба розповідати про добровільність об’єднання.
Ця добровільність існує тільки до внесення змін до Конституції України, а після цього влада (чи теперішня, чи наступна) все зробить у директивному порядку. Та й робити багато не треба. Достатньо просто замість більш ніж 10 тис. бюджетів зробити менше тисячі і взяти їх під особистий контроль. І таким чином самоврядування фактично буде одержавлене та олігархізоване.

Варто зазначити, що наша місцева "децентралізація" проходила також "згідно" законів, які понапринімав уряд порошенка, і наша рада майже одноголосно (виключаючи декількох депутатів) прийняла з копита об*єднання нашого району. На "екстренній" (позачерговій) сесії!!! АЛЕ!!!


Порушення Конституції України, тягне за собою відповідальність, причому без меж давності.


Запропоновані зміни до Конституції порушують територіальну цілісність держави, знищують адміністративно і фінансово систему самоврядування, запроваджують механізми, не сумісні з нормами демократії.
1

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 15  nikolay mahnogradskiy  17 лютого 2017, 17:08цитувати виділене
знищити корупцію голими руками - то нелегка задача. гола і боса нацгвагдія на донбасі справно кує гроші олігархії. продажня паліція,суди і прокуратура не заінтересовані пиляти під собою гілку.попробуй кого тронь. свіжий приклад - розборки польотів оборотнів в погонах.і що ?. а нічого . підніметься народ -отут вони себе проявлять сторожові пси влади (а не слуги народу)-наша поліція -дубинками,сльозогінним газом і.т.д. все просочилося липким корупційним соком. всі рівні од простого писарчука в райраді до самих немічівіщенків. як їх знищити ? вот в чем вопрос.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 598  TyutyunnikJulia  17 лютого 2017, 08:11цитувати виділене
А чи знаєш ти Конституцію?
 0  або