Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Злодії в законі чи афера державного масштабу???

Злодії в законі чи афера державного масштабу???


Всі підприємства які надають комунальні послуги, постачають газ, воду, електроенергію згідно українського законодавства повинні пройти реєстрацію в ЕДРПОУ (єдиний державний реєстр підприємств та організацій України) та отримати номер ЕДРПОУ.

Цей номер обов*язково повинен вказуватися в офіційній печатці підприємства чи організації. Згідно Конституції України - Стаття 1. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, ПРАВОВА держава. Суди в Україні, керуючись Цивільним Кодексом України та Цивільно-процесуальним Кодексом України розпочинають судові провадження тільки якщо між громадянином (фізичною особою) та підприємством, організацією (юридичною особою) встановлений факт ПРАВОВІДНОСИНИ.

Правовідносини встановлюються підписанням договір, додатком до якого повинна бути калькуляція витрат та детальне роз*яснення ціни на послуги. Як що немає договору, ознакою правовідносин є завірений печаткою з ЕДРПОУ та підписаний керівником офіційний рахунок підприємства, організації (юридичної особи), де вказані данні громадянина.

Ось чому жодне підприємство, організація (юридична особа), які надають комунальні послуги, постачають газ, воду, електроенергію грубо порушують Конституцію України та вимоги Цивільного Кодексу України і не вступають з громадянами України в договірні відносини та не надають громадянам завірений печаткою з ЕДРПОУ та підписаний керівником офіційний рахунок підприємства, організації (юридичної особи), де вказані данні громадянина. А так ви просто сплачуєте свої гроші невідомо кому і невідомо за що.

Всі ці аферисти-підприємства знають про вимоги МВФ, але у нас відсутні всі докази незаконного відбирання у нас життєво необхідних мінімальних жебрацьких коштів.

Міжнародний Валютний Фонд забороняє стягувати плату за житло та комунальні послуги, Якщо дохід на людину і всіх членів сім*ї менше $4 (чотирьох) доларів на день.

Розмір мінімальної зарплатні наразі 3240.
Місяць = 30 днів.
На день виходить 108 грн. або 4$
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 225  svetaohota  11 травня 2017, 16:02цитувати виділене
Чотири ж уже є...
 0  або