Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Кум-брат-сват-шохи і господарі.

Перша сесія - достойне відкриття

Вчора о 14:09
0

У п’ятницю, 19 травня, відбулася перша сесія міської ради сьомого скликання, яка офіційно дала старт для роботи новообраному міському голові Сергію ЯРМАКУ та 26-м депутатам. Сесію традиційно відкрили державним Гімном України.

На початку роботи сесії голова міської виборчої комісії Вадим Боровик, зачитавши результати перших місцевих виборів голови та депутатів до Гуляйпільської ОТГ, вручив посвідчення міському голові Сергію Ярмаку, а також депутатам міської ради. Так, чинними депутатами міської ОТГ стали:

Боговик Микола Михайлович («Опозиційний блок»);
Бончев Олександр Сергійович («Батьківщина»);
Гура Олег Васильович («НАШ КРАЙ»);
Зіненко Тетяна Іванівна («НАШ КРАЙ»);
Зуйченко Василь Васильович («НАШ КРАЙ»);
Клименко Людмила Володимирівна («Опозиційний блок» );
Коростельов Дмитро Юрійович («Об’єднання «САМОПОМІЧ»);
Куликова Ірина Петрівна («Опозиційний блок» );
Курман Ярослав Сергійович («НАШ КРАЙ»);
Лющанський Валерій Андрійович (Радикальна партія О. Ляшка);
Неміч Олексій Григорович («НАШ КРАЙ»);
Непайда Ольга Володимирівна (Радикальна партія О. Ляшка);
Онучко Сергій Олексійович («НАШ КРАЙ»);
Пшиков Олександр Олександрович (Радикальна партія О. Ляшка);
Рябко Тетяна Володимирівна («УКРОП»);
Рясний Олександр Анатолійович («Опозиційний блок» );
Савченко Наталія Іванівна («НАШ КРАЙ»);
Семеренко Святослав Олександрович («Об’єднання «САМОПОМІЧ»);
Скидан Іван Семенович («НАШ КРАЙ»);
Суховий Тарас Олександрович («Батьківщина»)
Турченко Олександр Васильович (Радикальна партія О. Ляшка);
Тютюнник Юлія Геннадіївна («УКРОП»);
Філіпченко Валентина Миколаївна («УКРОП»);
Халявка Інна Олександрівна («Опозиційний блок»);
Ходус Юрій Григорович (Радикальна партія О. Ляшка);
Черненко Олександр Федорович («Батьківщина»).

Зауважу, що вручаючи посвідчення, лише два депутати, а це Дмитро Коростельов та Олександр Турченко відверто сказали: «Зобов’язуюсь сумлінно працювати на користь нашої громади» та «Служу народу України» відповідно, а всі інші – отримували посвідчення мовчки.

Після цього Сергій Ярмак склав присягу, мовивши: «Усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю вірно служити громаді та народові України, неухильно дотримуватися Конституції України та законів України, сприяти втіленню їх у життя, охороняти права, свободи і законні інтереси громадян, сумлінно виконувати свої посадові обов’язки».

- Шановні депутати та присутні, йдучи на вибори, ми всі з вами усвідомлювали свій обов’язок, який на нас поклали наші виборці, тому я закликаю всіх працювати на благо та розвиток нашої громади, - з таких слів розпочав подальше ведення сесії Сергій Олександрович, приступивши далі до основних питань порядку денного.

Проте, як годиться, до слова запросив міського голову попереднього скликання Олексія Неміча, а нині чинного депутата, який, привітавши, побажав конструктивізму в роботі, працювати без скандалів та злагоджено, довіряючи один одному.

- Колись на цій будівлі знаходилася меморіальна таблиця з написом: у 1918 році в цьому будинку працював перший гуляйпільський ревком. Тому хочу вам всім побажати, щоб наші нащадки так само повісили меморіальну дошку про те, що в цьому будинку колись працювала перша рада об’єднаної територіальної громади міста. Це і буде найвищою оцінкою вашої праці. Тож, здоров’я і миру Гуляйпільщині та Україні, - підсумував Олексій Неміч.

Того дня депутати прийняли цілий ряд важливих рішень, обравши на посаду секретаря міської ради, першого заступника міського голови, заступника міського голови з питань інфраструктури та інвестицій та керуючого (секретаря) справами виконавчого комітету міської ради. А також віддали свої голоси «за» утворення:

структури виконавчих органів міської ради, а це 57 штатні одиниці;
виконавчого комітету ради, визначивши його чисельність та затвердивши персональний склад;
постійних комісій міської ради, затвердивши їх склад та обравши голів і членів постійних комісій міської ради;
Президії міської ради та розроблення Регламенту.

Зазначу, що всі рішення порядку денного не були одноголосними, особливо, коли питання стосувалися оплати праці міського голови та його заступників. Тому, з усього побаченого та почутого можна було скласти висновок, що більшість у міській раді вдалося створити депутатам від таких політичних партій, як «Наш край» (8 чоловік) , Радикальна партія О. Ляшка (5 чоловік), ВО «Батьківщина» (3 чоловіки) та «Об’єднання «Самопоміч» (2 чоловіки), а от в опозицію «пішли» - «Опозиційний блок» (5 чоловік) та «УКРОП» (3 чоловіки). Тож, поживемо – побачимо, як в подальшому прийматимуться рішення одіозної сесії міської ради. Адже, повірте, ой як не хочеться в новому скликанні знову побачити «гастролюючих циркачів та клоунів».


Андрій Дикун • 18 годин тому

АхрЄнєть!!! Ти Таня навчися висвітлювати ПРАВДУ в газеті. Добре що ти озвучила *нову* більшість в міській раді яка на першій сесії грубо порушила Регламент ради та закони України.
Не хочеться бачити «гастролюючих циркачів та клоунів»? А кого хочеться бачити, депутатів які порушують закон і бездумно розпоряджаються коштами людей?


Татьяна Великая
Татьяна Великая Андрію, я переконана,що в нинішній раді більшість грамотних людей, які працюватимуть на користь громади, а не на ...камеру!

Андрій Дикун
Андрій Дикун Я також переконаний що там більшість грамотних людей, тільки вже не впевнений що вони будуть працювати на користь громади. Так як вже все формується по принципу кум-брат-сват-шохи і господарі.

Андрей Шевченко
Андрей Шевченко рџ‘Ќ 100% влучення в яблуко.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100011070191359&fref=ts
-2

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 4  syvyi qolub  16 червня 2017, 12:29цитувати виділене
А що скажуть про це наші ляшківці? https://censor.net.ua/photo_news/444318/figurant_dela_o_separatizme_kotorogo_sbu_obvinilo_v_podkupe_ukrainskih_nardepov_za_rossiyiskie_dengi Невже ця людина їх не компрометує?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 4  syvyi qolub  16 червня 2017, 12:19цитувати виділене
Цікаво, чи всі наші депутати їздять повз олійницю? Чи бачуть вони, як там "ремонтують" дорогу? Видовбують асфальт на 7см глибиною, а кладуть ДВА см !!!!! Все інше засипано щебенем, до того ж невтрамбованим.... До осені (я вже не кажу до зими) така "дорога" витримає? Голова нашої міськради слідкує за ремонтом, чи курить під дверима міськради, як Неміч?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 598  TyutyunnikJulia  06 червня 2017, 17:11цитувати виділене
Taras, І як ви думаєте, на що здатна така компанія?

А мені цікаво, на що здатні ви?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 388  Taras  06 червня 2017, 13:56цитувати виділене
Я звичайно розумію що на низовому рівні партійність не має значення, але якщо абстрагуватись від цього рівня, мене дуже вразив цей фракційний склад:
окупаційний блок; юле-ляшко-садові зрадофіли-кремлівські консерви; нашкрай-комуняки совкодрочерні; і парочка бенєботів.
І як ви думаєте, на що здатна така компанія?
 1  або  
Профіль
 Рейтинг 388  Taras  06 червня 2017, 13:54цитувати виділене
Я звичайно розумію що на низовому рівні партійність не має значення, але якщо абстрагуватись від цього рівня, мене дуже вразив цей фракційний склад:
окупаційний блок; юле-ляшко-садові зрадофіли-кремлівські консерви; нашкрай-комуняки совкодрочерні; і парочка бенєботів.
І як ви думаєте, на що здатна така компанія?
 0  або