Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Місцеві санвузли. Ситуація, яка має змінитися

Одним із важливих питань, яке дуже часто піднімалося для вирішення перед владою є створення відповідних умов у існуючих туалетах міста та забезпечення їх необхідної кількості в цілому в різних районах . Можливо декому здається, що це смішно і не потребує ніяких змін, але певно їм просто протягом життя щастило туди не попадати. Робота, дім, євроремонт у санвузлі створено всі умови для того , щоб про це навіть не замислюватися.
Місцевим жителям легше вони хоча б знають приблизно куди за потреби можна зайти незважаючи на бруд та сморід у таких спеціально відведених місцях, а от тим хто не звідси… Відсутні будь-які вказівні знаки, «поцілунки» з закритими на замок дверима, повна відсутність санітарних вимог до таких закладів.
Коли задаєш питання владі , то у відповідь чуєш, що хіба тільки у НАС так, а потім для обнадійливості небайдужих пусті обіцянки на зміни. Чому нам самим не стати взірцем для когось і показати ,як має бути у цивілізованому, повзучому у напрямку до Європи містечку. Хто сказав, що Ми не маємо права бути кращими за інших.
Якщо не знають з чого починати, то з самого простішого навести порядок та закріпити відповідальну особу, яку забезпечити всім необхідним для чистоти та встановити достойну зарплатню за проведену роботу. Якщо відсутня можливість встановлення стаціонарного туалету, враховуючи особливості підземних комунікацій, то розглянути як варіант використання декількох біотуалетів. Хоча і дороге задоволення, але якщо відсутні інші пропозиції скористатися таким методом вирішення проблеми.
Як на будь-яке питання можна знайти відповідь так само можливо знайти вихід для вирішення проблеми, головне лише шукати його, а не чекати, що хтось інший зголоситься вирішити її за ВАС.
Безліч звернень, підписи громадян, дзвінки до керманичів, але віз і нині там. Що повинно статися, щоб влада почала діяти?Місцеві санвузли. Ситуація, яка має змінитисяМісцеві санвузли. Ситуація, яка має змінитисяМісцеві санвузли. Ситуація, яка має змінитисяМісцеві санвузли. Ситуація, яка має змінитися
1

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 581  TyutyunnikJulia  18 липня 2017, 21:20цитувати виділене
"Згідно будівельним нормам на 1 тис. населення - 1 вбиральня"
до теми...
 0  або