Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ПРО ДЕЩО – БЕЗ ГУМОРУ

ПРО ДЕЩО – БЕЗ ГУМОРУ
Я собі призначив зустріч,
Бо багатоликим став…
Не знайшов себе на кручі,
Ба давно у прірву впав.

В.Пилипенко

* * *
Для тих, хто на телекамеру речить українською, а поза – глаголить російською, тобто московсько-матючною, радше і цілком справедливо би було …прибрати від них «теле», але полишити «камеру». І нехай вони упродовж довгих термінів – аж до пожиттєвих – вивчають напам’ять працю Івана Яковича Франка «Двоязичність і дволичність». А ще до того – мій бувший однокласник, який є маститим фахівцем з трудового виховання за колючим дротом – привів би у відповідність до їх статків… потрібну кількість вироблених, як у колгоспі, трудоднів… у еквіваленті – ста грам зерна пшениці на трудодень, як у голодомор 1946-47 роках у селі Успенівці, що на Гуляйпіллі.

* * *
Вже стільки говорено про Юрійо-Бойкові нафтовишки, як про темну справу – і не тільки про нього-них-неї – але далі діло не йде, бо далі – Ampel rot!

Але ж все можна вирішити межово просто, без щонайменшого дисонансу, навіть гармонійно-консонантно: дати йому ту ж таки «вишку», попередньо ввімкнувши «зелене світло».

* * *
Олігарх, певна річ – звичайнісінька людина, і може бути навіть гарною, щонайменше, на обличчя. І якщо, згідно з майбутньою земельною реформою, він хапоне в один мент дозволено-межових 200 га чорноземно-родючої землі, то воно ніби й біль-менш нічого б було ще. Але ж…
Але ж «українські» олігархи, тому вони і олігархи, – будуть воліти хапонути якомога більше, зокрема, через підставних осіб, тобто тих-таки тітушок, – тобто демонічно воліють стати характерною багатоликою гидотою.

Післямова. Мене можна припустимо, а то й прямо звинуватити у грі зі словами, в антонімо-синонімійному ухилі тощо. Але куди цій грі, цим ухилам… у порівнянні з грою у приватизацію-привласнення, з грою у офшори, урешті, з грою у совість і з іншими збоченостями?

Урешті, як тут взагалі можна говорити про слово, про те, що першим таки було і є слово, коли першим є нахабна, нічим не завуздечина хижість?

Володимир Пилипенко.
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1