Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Роздуми про заробітки за кордоном

Якщо Ви дуже спостережливий, то точно мали б помітити наскільки зросла кількість будинків та квартир, які терміново бажають продати. Можливо є і багато інших причин, але гадаю, що однією з перших є переїзд за кордон заради заробітків. Той хто має свій бізнес або роботу з «нормальною» зарплатою залишаються вдома. А от кого не задовольняє ситуація, яка склалася у місті, той відразу пакує чемодани. Раніше коли лише розпочиналася така практика заробітку було мало помітно, але вже впродовж декількох років виникає реальний дефіцит працівників, які бажали б працювати у місцевих роботодавців, які намагаються вносити свою лепту у розвиток міста.
Робота у Польщі, оформлення всіх необхідних документів, пошук за Вас місця роботи, висока зарплатня – все що хочеш лише приїжджай та працюй. Звичайно зрозуміло, що не виживати , а жити хочуть усі, а тому така приманка для працездатного населення досить перспективна. Ті хто там вже працював порівнюють рівень життя та можливості, які мають мешканці інших країн, бо різниця між нами та ними дуже суттєва.
Стає страшно від того, які наслідки може мати така швидкоплинність освічених, розумних кадрів, які могли б приносити користь власному місту та країні.
Причини, які є для всіх бажаючих виїхати зрозумілі, але не зрозуміло одне, чому ,як завжди ті хто сидить у керма не роблять жодних зусиль для того , що все зупинити. Чому не створюються нові місця для роботи з гідним рівнем зарплатні, чому не шукають інші важелі, які будуть забезпечувати покращення життя власними силами у своєму місті. Чому не розуміють, що одним з основних ресурсів, які є запорукою розвитку і процвітання є трудові ресурси, які бачу чи результат від своєї праці можуть прикладати ще більше зусиль.
Хто, як не ми самі маємо зрозуміти, що лише тут у своїй країні ми можемо мати все та бути ким завгодно, а за кордоном ми є дешева робоча сила, яку використовують на заводах чи фабриках у три зміни без вихідних та відпочинку. Там потрібна наша згода і покірність на умови від яких відмовляються місцеві жителі. Ми маємо знати собі ціну і використовувати свій потенціал з максимальною віддачою і користю.
Тут мають багато чого набуте за своє життя: рідних, друзів, дім , власне господарство, яке з надією у краще майбутнє залишають комусь та їдуть туди, де треба починати все с початку…
Ми – сила, яка спільними зусиллями може зробити все…
Це, як завжди, моя власна думка з якою можуть багато не погоджуватися, але просто мовчати і спокійно спостерігати вже неможливо.
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 8  boris gorpinich  25 вересня 2017, 21:28цитувати виділене
Багато хто задає такі питання, але їх ніхто не чує. Взагалі Україна мала сильний розумовий та фізичний пртенціал. Але багато поїхало в інші країни заробити на прожиття, можливо там і залишуться. Ситуація страшна і зовсім не до сміху. За 4 роки не має великих поштовхів до розвитку промисловості, малого та середнього бізнесу, ЗМЕНШЕННЯ ПОДАТКОВОГО ТИСКУ, відновлення шляхів, природоохоронних заходів, введення обгрунтованих тарифів. Питання одне: "Коли закінчиться жахливий сон?"
 0  або