Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Зі святом, Воїни України!

Зі святом, Воїни України!

Українське Козацьке Військо

Нині Україна відзначає одразу кілька знакових свят:

День захисника України, День українського козацтва, День заснування Української Повстанської Армії, а християни вшановують Пресвяту Богородицю на честь свята Покрови.

Враховуючи концентрацію саме українського змісту цього дня, можна зробити висновок, що сьогодні - безумовно, той день, коли національним Духом прямо таки насичене навіть повітря.

Шановні наші Захисники, Воїни, Побратими..- не інакше, як Янголи честі! Будьте сильними, ще сильнішими, ніж дотепер, і щодень дужайте у своїй відданості й хоробрості. Не кожен хлопчик чи чоловік - Воїн, як і не кожен Воїн - обов*язково чоловік. Тож, вітаємо усіх, хто, незалежно від статі та вікової категорії, робив і робить ставку у власне життя, не прагнучи визнання, медалей чи слави, а просто із свого внутрішнього обов*язку, з того відчуття, на якому завжди зростала Україна і продовжує виборювати свою Незалежність попри нескінченні ворожі спроби її поневолити у всіх сенсах.

Бережіть Україну, рідне слово й свої святі істини. Будьте гідними славного козацького роду. Будьте гідними повстанської жертовності та відданості тих синів України, які поклали свої голови в ім*я волі. І нехай свята Покрова заступає Вас від ворожого ока, захищає Ваші родини й відвертає кулі від Ваших сердець.

Зі святом, Воїни!
Слава Україні!
2

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль
 Рейтинг 1434  Бердянська Просвіта  14 жовтня 2017, 14:23цитувати виділене
"Без вільної України не може бути вільної Європи, а без вільної Європи не може бути ні сталого спокою, ні економічного добробуту в цілім світі", - Олександр Грановський-Неприцький.
 1  або