Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Звернення до редактора газети "Актуальний погляд"

В першу чергу хочу наголосити на девізі вашої газети «актуальний, який відповідає найважливішим потребам сучасності».

Прочитав в газеті «Актуальний погляд» статтю Л. Тарасенка,зрозуміла, що тепер важливо критикувати, розказувати, як погано працює влада. Так, з цим важко не погодитись. Але справедливо сказати і представники Опозиційного Блоку, «Нашого краю» та багато інших таких же партій – це бувші члени «Партії Регіонів». Були при владі і зосталися при ній, тільки назви змінили. Та й Президент і його оточення і його блок – також вихідці з «Партії Регіонів». І кого обманюємо?

Але це на сьогодні не так важливо. Важливіше - що робити з таким станом речей? Майже ніхто з депутатів райради і новоствореної ОТГ (об’єднаної територіальної громади) не відповіли на виклики часу. Правда є 2-3 депутати, які думають інакше, але їх не підтримує більшість, в тому числі депутати-регіонали. Навіть депутати від «Батьківщини», не зважаючи на бачення лідера, підтримують грабіж народу. А як по-іншому це назвати?
Порушено норми Конституції починаючи з перших статей. Читав хто небуть розділ 11 Конституції? А сам закон про «Місцеве самоврядування»?

Знову хочу задати питання і вашому блоку, бо вже задавали і другим партіям. Що Ви об’єднуєте? Територіальні громади сіл (а це адміністративно-територіальні одиниці, які мають свій КАТАО)? В Конституції є розподіл: область, район, село, селище, є комунальне майно, землі. Все це не обліковане. Чому? Реєстри членів тергромад не складені. Чому? Що має кожен член тергромади? А нічого, бо територіальні громади не зареєстровані як власники, юридичні особи публічного права. Виникає питання : розгребли заводи, фабрики, обленерго, газопостачання по кишенях. Залишились землі в селі, які уже, порушуючи статтю13 Конституції, назвали державними і створили орган держгеокадастр, який розпоряджається землями поза межами сіл, називаючи себе власником-орендодавцем. Знову порушується закон про державні органи, які не можуть займатись господарчою діяльністю. Знову брехня і крадіжка.
А Ви в своїх «Актуально важливих поглядах» критикуючи владу, набираєте бали-рейтинги на вибори. Так , людям тяжко жити в таких умовах, але Ви і не думаєте щось міняти, тільки дивіденди-рейтинги збираєте, бо ні в одній Вашій газеті не прочитала про дійсну, стабільну роботу. Спочатку Ваші спонсори обідрали людей в тарифах на електроенергію, газ, а тепер комусь допомагають. Тошно чути про фонд Рината Ахметова, який кожен місяць у мене з кишені витягає все більше і більше гривень за світло і піариться, що комусь допомагає.
Для вирішення проблем, які накопилися в селі, потрібно виконати в першу чергу такі Конституційні норми:

1. провести реєстр всіх наявних земель, які належать територіальним громадам і оформити цей реєстр документально;

2. відкрити банкові рахунки територіальних громад, коштами яких отримають право розпоряджатися вибрані представники ТГ.

В подальшому, при виконані вище названих норм, можна буде легко контролювати дії виборних осіб всією громадою. І лише після цього розпочинайте розмови про обєднання, про залучення інвесторів, про розвиток сільської інфраструктури і т. п.

Без виконання вищеназваних конституційних норм всі ваші пропозиції і розмови знаходяться на рівні «ні про що».
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1