Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Про дві абсолютні істини

Про дві абсолютні істини
Істина перша. Московщина – це пропаща утвора-сила… з проклятим місцем на болоті – кремлем. Тому її основними сенсами і є – зробити пропащим… весь світ.

Істина друга. Є люди, багато людей, зокрема та особливо в Україні, які вражені зачудованістю у ту ж таки Московщину, але при уточненнях з’ясовується, що вони обожнюють не цю утвору загалом, не, приміром, Воркуту, Перм, Сандармох чи Магадан… а лише Москву-Кремль, тобто (знову) оте прокляте у багні.
А є ще люди, які мають рожеві спогади про період панування в Україні людоїдного московського комуно-большевизму, явно плутаючи його зі своєю молодістю, відповідно, енергійністю, оптимізмом.
Можна було б і далі розглядати варіації тоталітарних інвазій тощо, та й цього абсолютно досить для озвучення другої абсолютної істини.
Отже, ці дива відбуваються виключно лише з тими «члєнами насєлєнія», життя яких не було перетворене людоїдним режимом на черепи (зі слідами одного з багатьох методів комуністичної страти, зокрема, з кульовим отвором у потиличній частині, або з проломами у будь-якому місці, це коли жертва здригалася у конвульсіях, то на таке були залізні прути для відмашистих ударів по тому-таки черепу-голові), як це на зображенні, – не обірвано абсолютно випадково, за збігом нелогічних обставин.

В.Пилипенко.
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1