Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Перегуки із ІІ-ю Світовою та «Дньом Пабєди»

Перегуки із ІІ-ю Світовою та «Дньом Пабєди»
1. Московським «Дньом Пабєди у Вєлікай Атєчєствєннай вайнє» незмінно і завжди затьмарювалися всі форми людоїдства Московщини у її передостанній звироднілості – «замєчатєльнай Странє Савєтав». Це жертви так зв. Громадянської війни, серійних голодоморів, репресій і таборів смерті «ГУЛАГ-у», зокрема, і «Бухенвальду», зашифрованого під назвою «спецлагер №2», це і мільйони загиблих під гаслом – «спічєк нє жалєть», у тім числі і з сатанинським кремлівським кліше – «бєзвєсті прапавшіє», це і мільйони «павшіх», але не похованих. Це, урешті, і виловлення за одну ніч у листопаді 1949р. по містах імперії всіх інвалідів тої ж таки «Вєлікай Атєчєственнай», яких не вийшло упхнути у "бєзвєсті прапавшіх" за війни" і які були покинуті режимом, зоставлені без засобів для існування, і тому змушені були жебракувати, – їх розстріл або спровадження до концтаборів... тобто зроблено пропащими вже у мирний час.

2. Сама – «Вєлікая Атєчєствєнная» – режимом зводилась до найголовнішого для нього – свого самозбереження, тому була ще однією формою – найефективнішою, найбільш завуальованою – біологічного винищення поколінь, історичної пам’яті поневолених народів.

3. Німецький снайпер, який забив мого дідуся Остапенка Матвія у вересні 1941 року… апріорі, їв хліб, спечений з української пшениці, бо ж рашистська Московщина, що шифрувалася тоді під личиною «міралюбівава СССР», з початком !!Світової була союзником нацистської Німеччини: економічним, політичним, воєнним. А ще до того – добрих півтора десятиліття тісно співпрацювала з нею у зазначених сферах… і тому до останнього, до дня нападу 22 червня, – перла імперському «соподєльніку» по нацизму – українську золоту пшеницю.

4. Якесь там агентство стверджує, що нібито посадник теперішньої рашизної Московщини-РФ Путін є найвпливовішим лідером у світі.
Воно (агентство), мабуть, користується при цьому лише так званою «шкалою шпани», шпани не тільки за зростом, але й за повадками.

Володимир Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1