Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«Крємльовскій «навічок»

«Крємльовскій «навічок»«Крємльовскій «навічок»
На відміну від світу тварин, де не всяка скотина може бути хижою, у людському ж «мирі»… якраз навпаки: якщо людиноподібна істота є твариною-скотиною, то апріорі це – хижак. Це, так би мовити, для вступу. А далі – по суті.

У поданому наборі голів – дві найвіддаленіші не є дотичними до Кремля, взагалі не мають ні найменшого стосунку до москвинів, до Московії, але їх блюзнірськи намертво приписали туди – і не хтось там інший, а дві наступні голови.

Так ось, один з них, з тих найдальніших – К.Маркс – у свій час такі негації виказував на адресу цієї утвори-потвори, що гірше вже й не сказати.

За або про дві наступних голови – боюся й зачіпатися, бо можна потонути – у темному, – у чорному, – у хижому, – у кривавому…

Нарешті, добираємося до найпереднішого, тобто це ще жива кремлівська голова, тобто «навічок». Оскільки тут існують подібні ризики-загрози – також потонути у попередньо вже сказаному, але вже з застосуванням цим кремлівським «навічком» – «навічка» (якась тавтологія виходить, але нічого не вдієш: як роблено, так і писано), тому спробую межово коротко, тобто висловитися фігурально .

Оцей «навічок», будучи «сападєльнікам-пасльодишєм» попередніх двох голів, будучи батьком-свиноматкою «зєльоних чєлавєчкав», схоже, має проблему: демонічно тягнеться до двох нелюдських двобракостей, не може визначитися – «кєм бить». Вірш В.Маяковського «Кєм бить?» не надає підказки-допомоги, бо має дуже обмежений перелік, урешті, в ньому взагалі мова йде лише про людське.

А дилему він собі примарив, схоже, таку: або бути «Іосіфам Віссаріонавічєм», тобто Сосо Путіним, або ж – «Владімірам Владіміравічєм Джугашвілі-«Сталіним».

Цю проблему може вирішити лише ветеринарний діагноз.Передрук із фейсбук Йоган Борт.
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1