Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Пеономанія

Пеономанія
І до чого ото було тому єнакіївському золото-батоно-унітазнику наймати на період президентської ходки-кампанії отого мериканського сопляка-Манафорта, навіщо було башляти йому шалені доляри – і тільки за пораду використати те, що валяється в Україні прямо під ногами, тобто зіграти (підігріти-роздути) на одному з найтяжчих підмосковних спадків: певній відчуженості поміж українцями східних і західних країв.

Та таке міг би порадити кожен «савєтскій чєлавєк с бальшой букви», що пробуває-пробувають в Україні, і для яких й досі є «…наш адрес – нє дом і нє уліца, наш адрєс – Савєтскій Саюз». І тому дійсно, на такому тлі манафортія є примітивною, пацанячою до нестями, тому нехай той чолов’яга і не ображається.

А які гроші при цьому були б заощаджені!… І тоді б не прийшлося, стоячи під кремлівською стіною на могилі-трибуні першого «вождя світового пролетаріату», тикати черговому вождю Московії, черговому «поборнику» «міра ва всьом мірє» – «Сосо Новічку» – якусь там заїдну цукерку, а віддячити йому, приміром, бодай коробкою солодощів «Рошен».
В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1