Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Роздуми у День незалежності України.

Роздуми у День незалежності України.
« Я пишу про вади не для приниження,
щоб ми разом вилазили з цієї ями».

Євген Маланюк.


Бердянськ загалом є русскамірним містом. Тут багато росіян з часів «союзу нєрушімих республік савєтскіх», а останнім часом їх стало ще більше, бо мають можливість скуповувати у «перлині Приазов’я нерухомість, відкривати – і відкрили ощадбанк Рассєі, це той, який колись, тобто ще зовсім недавно йменувався есесерівським і який поцупив всі заощадження підмосковної України. І, таким чином, виходить, що про крадіжку забули або, щонайменше, махнули на те двічі рукою: один раз в розумінні – Бог з ними, з тими грошима, а другий раз – Бог з тобою, «захаді апять».

Але оте московське виродство-крадійство не тільки повернулося-привалило, але й народило «дочьку», яку промовисто назвало «укрсіббанком», мабуть, щоб українці не забували – «Ва глубінє сібірскіх руд…», тобто, пряміше кажучи, – мали на увазі, що по них завжди плачуть і не забувають «гулагні» сибірські концтабори і… дуже на них чекають.

У місті багато також малоросів, і що вражає… їх не меншає, бо тут й досі існують технології на це, цілі виробництва. От чим ми відрізняємося від тодішніх турків 14-19 століть, так це тим, що вони яничар робили не зі своїх дітей, а з чужих, у тім числі і часто – з українських, і на свою користь, для захисту Османії. У нас же, з нашим малороством – все навпаки: малоросів-яничар робимо зі своїх дітей і … проти себе ж, проти України.

До малоросних технологій належать, наприклад, школи міста, де й досі в канцеляріях, в учительських… у директорських(!), а це автоматично означає – і в коридорах, а це автоматично означає, що і поза школою – панує «русскій мір». Таке ж становище і в дошкільних закладах.

На шкільну тему мається окремішний приклад. Зі здобуттям незалежності у місті незабаром постала спеціалізована українська школа № 16. Так ось у цьому закладі десятиліттями засідають уперто російськомовні директори. Тому й не дивно, коли ця школа відзначала свій ювілей, то по місцевому телебаченню можна було угледіти там вповні «русскамірную» атмосферу, у тім числі, а може й перш за все, за участю гостей, і не тільки в палких промовах, а навіть і в, образно кажучи, балалайкових пританцьовках. Таке і все подібне апріорі не повинно бути, а воно є і навіть панує, і методично передається дітям

У темі малоросних технологій не можливо оминути «русскій мір» пануючої у місті московської церкви. Це зараз чи не найпотужніша зброя московського кремля у загарбанні України, зокрема, Бердянська. Але це буде викладено окремо у матеріалі «Сатварі міластиню на храм».

Ось такі справи.

В. Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1