Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Das ist die schwarze Wahrheit

Das ist die schwarze Wahrheit
Я вже якось розповідав про те, як одна бабуся, це було у селі Осипенко, що на Приазов’ї (до більшовицького москвування – Новоспасівка) на початку 50-х минулого століття, у розмові на призьбі зі своєю сусідкою-ровесницею про тоді ще живого Йосипа Джугашвілі-Сталіна заперечила-завважила про те, що він, той-таки Сосо, є аж ніяк не секретар, а не хто інший як – цар.

Ще раз згадав цю історію, щоб наголосити, точніше, висунути підозру стосовно того, що наша ота бабуся, мабуть, лише з трьома класами, якій в умовах пережитих голодоморних, воєнних потрясінь було не до думок, не до розуму… виявилася мудрішою-розумнішою, приміром… за теперішню бабусю – Меркель.

Бо тодішня попередня дружба Йосипа-Сосо і Адіка мала б навчити наступників – навіть і не наближатися один до одного. А воно, схоже, фатально повторюється.

Воха, наприклад, тільки но прогорлопанивши з кремлівської стіни: «Ми, русскіє, пабєділі фашізм!»,– летить мерщій до Бонна чи Берліна, щоб сходити з канцлером Шрьодером до лазні...

А теперішня канцлер … практично гладить по голівці ниніішнього кремлівського «сосо-новічка», за північно-потічну трубу газову удвох вчепилися….

Біда та й годі! Як казав колись Богдан Хмельницький у подібних випадках: «Шкода й говорити».


В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1