Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«Шта дєлать?»

«Шта дєлать?»
Коли скоївся Андрусівський договір-шабаш 30 січня 1667 року між «боговірними» лядцями-католиками – з одного боку, і не менш ревними «підбожниками»-живодерами «православними» москвинами – з іншого, яким вони поділили між собою навпіл по лінії Дніпра всю Україну, попередньо вчинивши нечувані лупезства, тобто спустошивши її до стану – «…Могил нема. Могили повтікали/ Дніпро утік – осталась лиш вода…», – тойді гетьман сплюндрованої України Петро Дорошенко у безвиході змушений був звернутися по допомогу до турецького султана Махмуда IV. Той зголосився на це, але одною з його вимог була (увага!) – дати-прислати 300 малолітніх українських хлопчиків для «інституту» яничарства, тобто щоб українських хлоп’ят– живодерно відірвати від українських родинних світів і перетворити на чужинців, тобто дати зробити їх ворогами своїх неньок-матерів і Батьківщини-України
Гетьман, прочитавши таке у посланні – заплакав. Заплакав з огляду на катастрофічно тяжку принизливу долю Батьківщини-України, з огляду на наругу, з огляду на «шакальне» оточення нібито держав, нібито людей-народів.

Якби гетьман Петро Дорошенко знав, що аж через 300 з гаком років по тому, коли Україна, урешті-решт, виборе незалежність, інститут яничаризму не щезне, він окублиться вже в самій Україні, … але – проти її ж самої(!), і знову – з українських дітей(!) – у вироді «кака разніца», у подобі «русскава міра», матюччя і іншої московської безкультурності, блекоти-чорноти! Воно – яничарство – кується в багатьох українських родина, у дитячих садках, у школах і інших нз, у коридорах влади, там, де панують такі пороки як пиятика, грально-розлагальний «бізнес» , на вулицях тощо.
Великий державник – гетьман Петро Дорошенко – відмовив султану, – не пристав на покалічення українських юних душ.

А коли не пристанемо – ми?!
Гетьман – чекає.

В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1