Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Яким повинен бути ДЕПУТАТ .

Щось тихо на сайті . Вирішив винести на обговорення таке питання : Яким повинен бути депутат , байдуже якої Ради . І чи повинен ДЕПУТАТ звітувати перед громадою , яка його обрала , за пророблену роботу ?

Висловлюйте , будь ласка свої думки .
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  Kuchma  19 серпня 2014, 12:45цитувати виділене
Мабуть такий як наш дудка)
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  kuchma  16 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
А грамоту від влади отримав той депутат пане Дикун, якраз за те, що ні чого не знає і ніде не приймає участі, крім дерибану грошей, і ні чого не робить той депутат. І на рахунок, що стосується Дикуна , то він відноситься до тієї категорії , що розіб′ється об лід, погоджуюсь! знаю Вас особисто, Ви гарна людина.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  16 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
До речі і депутати НЕ ХОЧУТЬ звітувати перед громадою . Бо мабуть нічого сказати . І робота депутата не тільки в залі руки піднімати .
Минуло чотири роки повноважень теперішньої міс ради . І коли я спитав в депутата в якій він комісії і почув відповідь : Я не знаю ... Я чуть не впав . Що такий депутат може зробити корисного ( до речі отримав грамоту від влади за якісь заслуги !!!!! )
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 3480  Dikun  16 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
Мабуть треба запропонувати редакторам сайту блокувати авторів за непристойні вислови не на завжди , а на якийсь проміжок часу .

Не для всіх людей гроші стоять на першому місці , але вони (гроші) повинні бути , щоб людина могла забезбечувати свої потреби ( не плутати з розкішшю )

Що стосується Дикуна , то він відноситься до тієї категорії , що розіб*ється об лід .

Стане депутатом ... Я вже був депутатом міської ради минулого скликання і навіть зараз готовий прозвітувати про зроблену роботу . Ви всі в цьому живете , але впершу чергу людям не цікаво , що робл@ть депутати . І що саме головне не готові до того , щоб перед ними звітували ці депутати . Може це байдужість більшості з нас ?
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1320  Gromada  16 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
Optimist як міняються люди прямо на очах..
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  16 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
kuchma, на Дыкуна не наезжайте, он еще свое покажет, он многм помог, не словом а делом, хочется увидеть, какой он будет, когда он станет депутатом, всему свое время, и время нас рассудит, м все покажет, кто и чего стоит.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 672  sergey69  16 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
Кучму звали Сергей Данилович.
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  kuchma  16 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
А на рахунок що робив би Дикун? на мою думку, як говорять розбився б об лід, або робив би те що і інші, кармани грошима напихав, іншого йому б не дали зробити. Наприклад, в м. Г.полі останній робив для громадян, от тільки палки в колеса ставили йому завжди.
 0  або  
Профіль заблоковано
 Рейтинг 3041  kuchma  16 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
А тихо, тому що редактори сайту заблокували автора Sergei. Наслухався від товаришів його чи її коменти, вирішив сам почитати. Гарно писав, він чи вона, щоб там не говорили.
 0  або  
Профіль
 Рейтинг 1647  Optimist  15 серпня 2014, 00:00цитувати виділене
Всем, доброй ночи!!!
Был бы я депутатом, вот тогда бы и смог на этот вопрос ответить, кому и куда отчитываться, понятно что обществу интересно, что делают депутаты, как они свою работу делают, но каждый это делает по своему, кто прогуливает заседания, кто реально трудится, чтоб принести пользу обществу, на эту тему, можно сутками спорить, и так не дойти до конечного результата. Вот вы, уважаемый Дыкун, что бы вы делали? И как бы поступали? Если бы реально сидели в Верховной раде. Мне кажется, каждый депутат, должен выполнять свои действия, в пользу народа, помогать во всем, нужно мерить не словами, а делом, каждый должен выполнять свои функции, в своем деле, независимо от должности, и обстоятельств.
 0  або