Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

”Сьома жертва“ на сході – Сходу

”Сьома  жертва“ на сході – Сходу
”Сьома жертва“ на сході – Сходу
або
Про кастрацію московського загарбництва.


У повісті ”Сьома жертва“ американський письменник-фантаст Роберт Шеклі показав-запропонував на клітинно-генному рівні вирішення проблем з тим і з тими, у котрих закладено – від стріляти-вбивати, так би мовити, як первинна форма, і аж до розв’язання загарбницьких воєн… але вирішити без біологічного корегування.

В оповіді йде мова про існування так званого ”Управління емоційного катарсису“ (УЕК), як урядової установи, тобто – легальної, до якої можуть вступити ті, котрі ”страждуть-жаждуть“ – вбивств. Кожен член почергово перебуває в одній із двох іпостасей – ”жертви“ і ”мисливця“, первинний статус при вступі до УЕК – жертва. Статус мисливця надає право вибрати жертву із всієї бази їх на той момент, отримати її фото, адресу проживання, праці і інше. Жертва ж, окрім свого небезпечного чергового статусу, не знає нічого, але, як і мисливець, також може вбивати, певна річ – лише нападника-мисливця. Стосовно зброї – не пам’ятаю: чи кожен має власну, чи отримують в УЕК.

Слід завважити, що мною занадто легковажно ужито поняття ”почерговості“, бо вона – почерговість – може несподівано швидко обірватися, як для мисливця, так і для жертви. Власне, про те і мова у повісті, коли дуже досвідчений мисливець ( як і жертва – раз дійшов до сьомого мисливства) був забитий сьомою (на його рахунку) жертвою, до речі – жінкою, виходить – ще більш досвідченішою.

Ось так письменник – із західно-світними уявленнями – побачив з позицій того ж таки західного світу і в тому ж таки західному світі – небезпечну проблему та її вирішення.

Не виходячи із царини фантастики, переглянемо бодай вибірково, бодай окремі обривки нотатків письменника про те, як він бачив ту ж саму страхітливу ваду і її ”кастрацію“ у східній півкулі. але не на Заході, бо тут він також мається, а суто – на сході Сходу, тобто серед азійства.

Ось вони:
«…Колись людство зробило величезну географічну помилку – євроазійський «водорозділ» провели через вершини Уральських гір. Бо Азія завжди там, де Московія. Тому навіть місто Кенігсберг (не хочу приводити його азійську назву) також є Азією».
«Гонка озброєння призвела до ніким неочікуваних наслідків., але вони – московським «насєлєнієм» – ігнорувалися, бо були, тобто як сама гонка, так і її наслідки… були для нього камерним суголоссям.
А справа зайшла занадто далеко. Наприклад, з’явилися «безсмертні батальйони» і стали гасати по Московії не лише у денну пору, але вже і ночами, і не давали спати. А безсоння, як відомо, спонукало декого і до роздумів, урешті – і до критичних. Одним гіпотетично уявлялося, що це гасають «безвєсті пропавшіє», другим – інваліди війни, яких у 1948 році було виловлено і «утилізовано» в концтаборах НКВС тощо. А десь підспудно або, інакше кажучи, під подушкою – всі знали, що поза гіпотетикою – апріорі то гасають бандитські елементи… і за гроші системи (влади).
Але на це москвини не зреагували, як, власне, і на інше – на «ночних волков», які були скрізь і, мабуть, і в лісах, бо там досить хутко щезли справжні вовки. І розпочався тамечки сморід без «санітарів» лісу.
Але й таке москалі проковтнули-пропустили під рубрикою – «нє впєрвой».
Та ба, а от коли трапилася така дрібничка, коли на базарах повсюдно натомість редиски розпочали торгувати-пропонувати … патрони – від «те-те.», «пе-пе-ша» і аж до – «зе-пе-у»… от тільки тоді вони схаменулися-протверезіли і стали міркувати, і надумали, але не від розуму, а від донедавнього способу життя.
Тобто згадали бійки на кулаки у форматі «дєрьовня на дєрьовню».
От і почалося спускання лактацій злості.
Ось графік найближчих накулачок: «Лєфортовоє бйотся з Басманським нарсудом», далі за планом – «Матросская тішіна» підносе кулаччя під носа – щоб понюхали чим пахне, кому б ви думали… «Слєдствєнному камітєту». І так далі і тому подібне
Мене можуть запитати: «А как же – «глубінка?» Мушу на це завважити, що доколи москвини дійшли до такого стану та його «порєшанія», то Московія повернулася у первинні межі – по «Садове кільце», та ще прихватила один чи пару «падмасковних калхозав», бо не може без того, без клацань щелепою, і це вже – до скону.
Так ось, до речі, у графіку мордобоїв передбачалося окремим пунктом те, що отой «блізлєжащій калхоз ”Впєрьод к каммунізму“, який висовував неодноразово зборами колгоспників – В Путіна на «прєзідентство» … так ось цей «висувальний люд» такого то числа йде з кулаками на Кремль, тобто на свого безкінечного висуванця…»


В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1