Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«ВИБОРИ» - 2019

«ВИБОРИ» - 2019
Головна відмінність виборів до Верховної Ради у 2019 році , якщо з позиції суто зорової, полягає в тому, що коли передніше у виборах брали участь роти овальної форми ‒ з виключно вертикальним роззявом, тобто у формі подиву-захвату від популістських обіцянок, то на дочасних виборах сиріч, тобто 2019 року, уперше голосували роти з тим же таки овалом, але з роззявом… горизонтальним, розтягнутим від вуха до вуха, тобто характерного для реготного стану «ха-ха!», ‒ особливому стану, викликаному довготривалим нахабним дорослим боулінгом «95».

Певна річ, суто ротом, ‒ бодай будь-якої геометричної форми, ‒ галочки у бюлетені не поставити… саме найбільше ‒ це може лише щелепу заклинити, в обох форматах, а у реготному ‒ ба й пузо лопнути. Отже треба ще й мізки, та такі, щоб гарантовано скерували руку до бажаного прізвища чи партії.

Як відомо, «насєлєніє землі, обмежованої назвою Україна, із століття в століття довгий час було слугою, рабом московського ‒ чи то царизму, чи то секретаризму, а тепер ще й свого-інтернаціонального олігархізму тощо. Апріорі, найбільшим бажанням раба-слуги є не знищення рабства, а… мати свого раба чи то слугу.

Тому й народився «слуга народу», спершу, завчасно ‒ кіноматографічний, ‒ для якомога найбільшого загалу «ротів», далі… персоніфікований в одній осо᳠‒ у крісло президента, і колективний ‒ у вигляді партії ‒ для вирішального заповнення Верховної Ради.

В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1