Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

«…Розбойники, людоїди Правду побороли…» (Т.Г.Шевченко)

«…Розбойники, людоїди Правду побороли…» (Т.Г.Шевченко)
Дякувати Сергію Єсеніну, що написав вірша про чорного чоловіка, він як ніби у воду глянув. На цій чорнині - всі чорні. Чорнота пішла зліва направо вниз і вверх, і скрізь і всюди. Рижість - то лише природна маска.
Так ось цей рижий-чорний, коли обрався президентарем, то тойді сів і поміркував: що можна ще вчинити з людом, з яким вже скоїв той, що ліворуч, тобто - голодомори, репресії? І надумав - не сплачувати тотально і роками заробітну платню і пенсії. тобто плювати на біологічні закони цьогосвітнього буття. Придумано-сказано - зроблено. Якраз на цьому хутко й виросла ота гидота, що над ним, на чорнині.
Як наслідок скоєного - здійнялася хвиля крадійств, розбоїв тощо, від цього переповнилися буцегарні. Знову сів і геніально зміркував: який це залізно «прихильний» електорат. На ньому впевнено заліз на крісло і вдруге (я тримав у руках протокола про результати голосувань у 1999р. у Бердянській виправно-трудовій колонії, там 100 відсотків за - діючого), а згодом замахнувся і на третю ходку, «запропонувавши» суддям Конституційного суду «підсунути» йому престольне крісло ще раз.
Але з’явилися на шляху воссідань - перешкодники. Проти них став вельми принагідним колосальний досвід боротьби зі «шкідництвом» - знову отого, що ліворуч… на черепах. То й пішли «самострельсто», «камазно-причепні» історії тощо. Для цього достатньо було лише одної фрази: «зробіть так, щоб він (і ще не раз - «він» і «він»…) мені не мішав». Апріорі якби це, приміром, було говорене шевцеві, то він би що? ‒ не пошив би, приміром, В’ячеславу Максимовичу чоботи. Так він же ж - Чорновол - такий був, що й босоніж би заважав! Тому й тикалося-вказувалося таким, які могли залишити дуже легко… тіло без голови або скомбінувати камазну непереступність тощо.
Справедливості раді слід завважити про загально відоме: чорне існує не від одної чорноти, потрібно багато чорнот. І вони є, і їх не бракує - з великим надлишком. Тому й очевидне чорне - існує-царює, і навіть на високому плаву - безкарне і до безкінечності, у тім числі, і у звироднілості малорашного олігархагу.

В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1