Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

Ювілей відданості музейній справі

Ювілей відданості музейній справі
В Осипенківській громаді на Бердянщині
Захід під назвою «Простір краєзнавства, мистецтва, творчості й туристичних атракцій серед чудових краєвидів понад Бердою, настояний на цілющих травах та цікавих оповідках Надазов′я» відбувся в Осипенківському краєзнавчому музеї на Бердянщині.
Організований він був у зв’язку з 30-літтям незмінної діяльності на посаді директора музею Олега Емільовича Будяка. Цього дня з привітаннями й подарунками до музею прийшли представники керівництва й колективу Осипенківської сільської ради, сільського Будинку культури, краєзнавці.
Під час заходу від імені сільського голови Валентина Івановича Смаги за активну громадську діяльність, значний особистий внесок у відродження та розвиток історичних, патріотичних і культурних традицій, підтримку дитячо-юнацьких творчих студій й відданість краєзнавчо- туристичній справі, заступник сільського голови з гуманітарних питань Марія Михайлівна Жила вручила директору музею подарунок та побажала Олегу Емільовичу і надалі вирізнятися професіоналізмом, подвижництвом, сприяти примноженню культурних надбань, міцного здоров′я та успіхів у трудовій діяльності.
У вітальному слові начальник відділу освіти Осипенківської сільської ради Лариса Миколаївна Яковенко відзначила, що завдяки зусиллям як колективу, так насамперед й директора музею Будяка Олега Емільовича, Осипенківський краєзнавчий музей нині є справжньою родзинкою краєзнавчо-туристичної візитівки громади. Саме сюди приходять гості нашої громади, щоб ознайомитись з історією краю, її пам’ятками історії та культури, традиціями та обрядами. Адже краєзнавчий музей – це шлях в історичну пам′ять, духовність, можливість доторкнутися до минувшини краю і його сьогодення.
Привітання в цей день прозвучали і від директора Осипенківського Будинку культури. Тетяна Іванівна Москаленко ще й вручила для музейної експозиції картину з зображенням відомої односельчанки, військової льотчиці 1930-х, Поліни Осипенко, яка колись була виставлена в холі БК, та вже давно була знята, як кажуть, зі стіни й з обліку, а для музейної експозиції підійде якнайкраще. А краєзнавець з с.Миколаївка на Бердянщині Іван Федорович Михайленко подарував військовий артефакт часів селянського повстанського руху 1920-х років в Україні, знайдений в нашій місцевості.
З щирими побажаннями успіхів, добробуту, професійної звитяги, здоров′я, гармонії та поповнення музейних зібрань, звернулись учасники молодіжної творчої студії «Традиція» при музеї Галина Турчак і Анастасія Гуменюк та колектив музею, й вручили подарунок - портативний мікрофон з колонками, який буде надзвичайно зручно застосовувати під час проведення екскурсійних та атракційних заходів, які колектив музею проводить як в експозиційному приміщенні, так і на відкритому просторі - у парковій зоні села і у межах природних урочищ понад Бердою.
Директор Осипенківського краєзнавчого музею Олег Будяк висловив щиру подяку всім за численні привітання, здійснені як особисто, так і посередництвом соцмереж.
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1