Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ГІБРИДНІ ДАТИ

ГІБРИДНІ ДАТИ

8 березня 1169 року ватаги під орудою князя із північно-східних володінь Київської Русі Андрія, самозванно - Боголюбського, захопили стольний град Київ, три дні грабували храми, вбивали та полонили людність, урешті, спалили місто. Це був час, коли ще не відбулося вилупу Московії, а лише висіявся ембріон. І ось він - ембріон у подобі згаданого князя - у лоні племен чудь, меря, мордви, весь, угро-фінів тощо, запліднений згодом монгольством, породив на довгі століття - аж до тепер ту потвору, що неодноразово змінювала шкіру-назву (але не сутність): з Моксель…Московське царства і, урешті, на крадені назвиська - Російська імперія, Росія тощо.
У ній взагалі не діють такі основні закони філософії як «закон єдності і боротьби протилежностей» та «закон заперечення заперечення» і згідно з наукою логікою Е.Канта… ця утвора-потвора мала б вже давно щезнути, та так давно, що за неї вже б мали і забути. Та ба - ні, бо знайшла вихід у хижості, у загарбництві, бо знайшла вихід у трощі всіх моральних надбань усього людства за всі часи, тобто у нищенні-пожиранні собі подібних (певна річ, собі подібних тільки за зовнішнім виглядом) - щоб відтермінувати неминучу щезність.
Для самозбереження навіть скоїла нечуване і невідмольне кощунство: перетворивши святого Георгія Побідоносця, переможця над злом… у покровителя зла-загарбництва, врешті, у - Жору-Загарбника, начепивши на нього стрічку кольорів всепожираючого жука-«колорада». Якщо московським же сленгом - вчинила «обнулєніє» святого.
Примітка-1: За півтора десятиліття до згаданих подій князь-ембріон московського ординства Андрій викрав з Києва Вишгородську ікону Божої Матері і вивіз до Суздальщини. До Києва святиня більше не поверталась. Це був початок багатовікового викрадення московством з України її духовних, історичних, мистецьких святинь. Наразі музеї безродної Московії, її церкви переповнені історичними раритетами України-Руси.
Примітка -2: Оцю чорнину, давно надіслану мені із м. Регенсбурга, я не збирався виставляти взагалі, бо там використано московський язик. І ось тільки но недавно до мене прийшло усвідомлення-прозріння, що для такого гидотного зображення якраз є недопустимим - опис українською, і взагалі будь-якою іншою, окрім матно-московською.

В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1