Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ТВІТИ ПРО НЕСУСВІТИ

ТВІТИ ПРО НЕСУСВІТИ
1.Світ, схоже, здурів, якщо допускає і мириться з наступним розподілом «обов’язків» у теперішньому світо-«порядку»: це коли одні, тобто - москвини - бомблять у Сирії міста з мирним населенням, а інші - а не хижі москалі - переймаються долею біженців.

2.Як мириться українське поспільство з тим становищем, коли глибоко традиційно, з самого початку земного світу - шанує материзну, і в той же час на своїй же землі мириться з «матєрщіною» - чорних ротів москвинів та малоросної вати. Те, що помийна яма цієї чорноти - поруч, по-сусідству, і навіть безупинно сюди лізе - не може бути виправданням.

3.Століття тому червоні банди троцьканівців та швілісталінців, сунучи в Україну, загарбані тут території мітили - «савєтамі» (до речі, ці мітки, трохи перероблені-підлаштовані… стоять й досі). Нині ж, через 100 років, дещо в інших умовах, відповідно, в дещо інший спосіб оці матєрщинні розбійні москвини… знову розставили «меткі» і далі шалено їх розставляють… але вже у вгляді церков-приходів так званого Московського патріархату. В одному лише місті Бердянську їх давно більше десяти, а таке не тільки ж у місті, але і в районі. Тут вже також давно діє і штаб під назвою «єпархія», цей штаб працює активно з молоддю, це вже, так би мовити, - москвомольці, або церквомольці (як все є схожим у повадках!), і охоплює він - штаб-єпархія - і район Бердянський і район весь Приморський тощо. Так що історія повторюється, казав філософ Хегель.
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1