Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ЙДЕМО РАЗОМ ДРУЖНО ДО СВІТУ УКРАЇНИ

ЙДЕМО РАЗОМ ДРУЖНО ДО СВІТУ УКРАЇНИ
ІДЕМО РАЗОМ ДРУЖНО ДО СВІТУ УКРАЇНИ

ПРИПИСИ-НАСТАНОВИ ЩОДО ПЕРЕХОДУ ДО СВІТУ УКРАЇНИ
Щоб увійти до Світу України, належить перейти-пройти крізь наведені посилання за вказаною послідовністю - знизу догори.
ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Всі червоні посилання містять у собі жахливі «перспективи» загрузнути у тому болоті, яке вони пропонують… але іншого шляху не існує
Тому, навівши курсора на чергове таке неподобство, і, натиснувши на ліву клавішу миші, - не баріться, а вже в наступні суто декілька секунд переходьте до іншої опції-чорноти, інакше вже тоді не вибратися звідти, бо засосе (про скриті там загрози обов’язково передніше слід дізнатися у ПОПЕРЕДЖЕННЯХ ПРО НЕБЕЗПЕКИ ).
Лише на останньому жовтому посиланні - «дезактивація від московського ящура» - є можливість розслабитися, оглянутися навкруги, подивитися на себе, свідомо виконати закладені там умови, і досягти так бажаної цілі - поринути у Світ України.
Щасливої дороги, панове.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО НЕБЕЗПЕКИ
(ОПИС ПОСИЛАНЬ)
Московська церква. Ви будете тут бити поклони Богу і одноразово вбивати людей. Бо МЦ є передовим «ар’єргардом» московського загарбництва, тому й не дивно, що святого Юра ( у них - він Георгій) Переможця над злом… москвинами перетворено у Жору-загарбника і обперезано колорадною мотузкою. Цей вид-метод загарбництва тотально діє на українській землі, притому - за гроші громадян України, бо скрізь можна прочитати - «сатварі мілостиню на храм», - навіть у лікарнях, де громадянам не завжди є за що поправити здоров’я.
Русскій мір. Хто в нього потрапляє, той вже затягує-розпочинає дещо іншу молитву, на кшталт: «… в бога мать» і багато-багато подібної несусвітньої гидоти-ідіотії. Станете пиячити не з приводу, наприклад, Дня взяття Бастилії, а з причини загарбання українського Криму.
Вата. Являють собою вид особій, зачудованих Москвою… Прошу звернути увагу - не Воркутою, не Магаданом, - куди для «закоханих» є незрівнянно більші перспективи. Така дивота є хворобою і часто - невиліковною. Ускочивши у лагер вати, ви, приміром, натомість всенародного святкування Дня вишиванки… будете десь за вуглом пиячити з “собутильнікамі” з приводу дня балалайки.
Какаразніца. Це є носії тупості і лукавства, для яких притаманною є плутанина: ототожнення своєї молодості, відповідно, здоров’я - з Радянським Союзом і «руководящєй і направляющєй сілой…». І ви тоді хором з собі подібними будете гелготати - без “какаразніца” по-московському, а натомість речити українською буде все та ж - “какаразніца”.
Квартал-95. Замешкавшись на цьому посиланні… ви отримаєте реальну перспективу - здуріти, і все своє подальше життя реготатимете-глузуватимете над Україною.
Свати. Тут можна перетворитися - і обов’язково станете всесоюзним - «русскамірним шо-шо-шокалом»… з величезним набором москвинських негацій-гидотностей. Зокрема, вашими найбільшими цінностями стануть три «кита», - це все той же «мат», а ще «водка» і «сєльодка», на плаву яких одна перспектива: прискорено приповзти до скону.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Можуть бути і інші посилання (вони позначені трикрапками), позаяк чорнота, підступність… не мають меж.
>
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1