Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

”ЧИМ БИ ДИТЯ НЕ БАВИЛОСЯ, АБИ НЕ ПЛАКАЛО“

”ЧИМ БИ ДИТЯ НЕ БАВИЛОСЯ, АБИ НЕ ПЛАКАЛО“
Оце вже не один рік міркував про те, якби його зробити з автомобільної покришки - лебедя. Ходив придивлявся до вже кимось зробленими… оточуючі думали, мабуть, що цілиться поцупити.
Нарешті визрів. На дачному обійсті узяв єдиного там ската з французького ”Запорожця“, тобто я хтів сказати - з ”Рено кліо“, розрізав його так званою ”болгаркою“, повіз у місто до гаража, там заклав арматуру, щоб у майбутнього лебедя шия трималася. А повіз туди тому, що на дачі, і це вже перевірено десятками років, ― завжди ніколи, бо там гегемонує ”колгоспний «лад»“, там треба бути, щонайменше, ― конякою, якщо не волом, а не якимось там мрійником-винахідником.
Отож через пару тижнів повернув його назад, на природу, у зазначений вище ”лад“. Там дружина пані Тетяна - вона ж і бригадир, і ”председатель“ згаданого колгоспу (простіше кажучи - поганяйло для мене), пофарбувала те створіння, а далі я короткими ужимками прикрутив його до бруска з деревини, а до того ”п’єдесталу“ знизу прикріпив чотири ніжки зі старої шафи та й поставив серед соковитоЇ зелені коло хати.
Але, бачу, що не можу зупинитися, ну як тут обійтися без доробок та вдосконалень образу. То взяв спершу прикрутив хромованими саморізами двох чорних ґудзиків - вийшли очі. Далі з іграшкових ”кеглі“ зімітував носа-клюв, а з деталі дитячого пластикового конструктора - гребінь.
Здавалося б, можна на тому і заспокоїтись, та ба - ні. Не виходить, ба більше, стало навіть ще більш клопітніше, аніж передніше, вже й не до сну і не до шмигу. Бо денно і ношно думаю-гадаю: оце, що я зробив, є зразком імрессіонізму чи абстракціонізму?
А хто його знає-відає: може й третє ще є-дано…

В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1