Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

КАННІБАЛІЗМ ПО-МОСКОВСЬКИ

КАННІБАЛІЗМ ПО-МОСКОВСЬКИ
”…Розбойники, людоїди
Правду побороли…“
(Т.Шевченко)

Нас відділяють тисячі й тисячі років від того первісного стану-”ладу“ людства, коли питомністю ворогування-нападів одних на других (мова йде, про племена) було - винищення до ноги.

Бігме, хто б міг подумати-уявити - на Небі і на Землі, що через нев’явимо довжелезний плин часу… знову і знову вистрельнуть рудименти того дикунства в утворі-потворі нащадків мокселів-москвин, самонаречених себе краденим і покривленим - ”русскімі“, - опісля заколотного переходу їх від царату до кольору крови - секретарату, тобто впритул наблизяться до доногинного вигублення. А крови ж таки людської було… як море, а текла вона… як ріки з кровопадами - ”текла стугоніла“.

Та ба - була одна заковика: не в тому часі, і оточення у цього новітнього людоїдства стало інше - не племінне, а таке, що вже капіталізмом називалося, тобто з технікою, з технологіями, з певними демократичними надбаннями, попри те кремлівські красноротники на весь світ горлопанили про загнивання сусідського ладу… і щиро, і надтужно бажали йому того.

Зловтіха зловтіхою, а треба було бодай хоч якусь окупність червоної утвори-потвори забезпечувати. Тому цілком логічно-неминуче вона розродилася на так званий ”гулаг“ - симбіоз рабської праці з одноразовою ”переробкою“ людності на перегній.

Але навіть надривне горбатення за юшку з головою оселедця - мільйонів і мільйонів ледве жевріючих життів, з одного боку, і не зупинений конвеєр смертей - також мільйонів і мільйонів, з іншого, все одно безваріантно вів до краху, до банкрутства червоносекретарного імперського московства.

Тому й розбійні хлібозаготівлі, зокрема та особливо в Україні, поєднані мертво з винищенням селянської людності, тому й безкупольні та бездзвінні храми з обдертими амвонами, і так далі, і тому подібне. До речі, це не вперше ”православні“ москалі святотатствували-нищили і грабували храми, так було і у минулі століття, знову таки - на українських теренах.

Такий ”рай“, зрозуміло, ретельно приховувався ”залізно-рядновим“ кордоном, демонструванням перед західними гуманістами бутафорій нібито успіхів на кшталт чорнозлодюжної брехні - ”жіть стало лутше, жіть стало вєсєлєй“.

І знову подумки йдеться і йдеться до батька Тараса: ”…Гади! гади! / Чи напилися ви, чи ні / Людської крові?..“
З огляду на минуле і на сьогодення, відповідь одна: ні, гади мокселі-москвини - не упилися ще. А оглядання укупі із загляданням безпомильно приголомшують очевидним - і не уп’ються, і не подавляться.


В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1