Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ПРО КРАСНОКРОВНИЙ УТОПІЗМ

ПРО КРАСНОКРОВНИЙ УТОПІЗМ
"Тату, лізе чорт у хату"!
— "Дарма, хоч і два, аби не москаль". (Українська поговірка).


Років зо тридцять тому або й того більше, коли переглядав московську марксистсько-ленінську макулатуру, у якій, зокрема, чорним по білому писано про всіх західноєвропейських соціалістів, ― це, приміром, про Фур’є, Сен-Сімона, Оуена і інших, що вони були, ”утопістами“, бо ж, бачте - такі-сякі - не передбачали заколотного захоплення влади, не допускали пролиття крови, ба натомість влаштовували для прикладу спільноти, які чинили-жили по їхнім моделям-проектам, - то це все сприймалося за чисту монету.
І тільки з часом прийшло прозріння, що насправді утопістами були не згадані соціалісти, а москвинсько-більшовицька бандота, на чолі з відомими хвігурантами, бо це вони улаштували кров’яний потом, у якому захлинулися мільйони і мільйони людських життів. Отже якраз тоталітарне московське начиння-кельбухи, найменоване так званим ”більшовизмом“, а не хто інший, були утопістами - і в крові, і у псевдонауці.
Але хочу завважити, що ще раніше, коли я смиренно сидів на студентській лаві, вже тоді відчув антинауковість-примітивізм, але лише у ”предметі“ - ”політекономія соціалізму“, у якому, наприклад,щоб приховати ту ж саму експлуатацію робочої сили, що й при капіталізмі чи феодалізмі тощо - поняття ”добавлена вартість“, створення добавленої вартості було замінено на дурисвітське - ”ножніци цен“. Але обдур на тому не закінчувався у цій темі, бо ж не про всі ”ножніци“ там велося-плуталося, приміром, про гулагні - нічичирк.
Як відомо, вся історія нечуваних злочинів московського червоного терору упродовж двадцятого століття ширмувалася «”вченням“ марксизма-лінінізма». З Леніним - ”всєгда жівим“, тут все ясно, він навіть не виходячи з кабінету, - чинив терор і цим навіть хизувався. Пригадую, таки дійсно, у приспіві пісні, де затягувалося - ”Лєнін всєгда жівой…“ - а це було і в 1960-их у школах на уроках співів (не видумую, бо й сам співав), так ось ”вождь рабочіх“ дійсно і тоді ще був живий - і ще потім довго, бо ж репресії царювали й надалі.
А ось як тоді Марксу бути, який, як співається в одній тій же таки московській пісні - ”…і вовсє нє прі чьом“, а ним лише прикривався, як фіговим листком, московський людобійний режим під кривавими ”ознамєнованіямі“?
Та Карл Маркс, як ото кажуть, ніби у воду глянув, ніби передбачаючи вплутування його москвинами у таке чорно-криваве болото … заздалегідь ще за життя вирішив їм, так би мовити, помститися, написавши у 1856 році - правду про Московію, про москвинів, то була праця ”Таємниці дипломатичної історії ХІХ століття“, де обґрунтовано довів і назвав Московію, москвинів по їх сутності: ”Не сувора слава нормандської доби, а криваве болото монгольського рабства було колискою Московії, а сучасна Росія є нічим іншим, як трансформацією останньої. Страшна й огидна школа монгольського рабства виховала й зростила Московію, яка набула сили лише завдяки тому, що стала віртуозом у вмінні навчати, як бути рабом. Навіть після свого звільнення Московія далі грала свою традиційну роль раба, що став паном.“
Отож тепер і ми, сучасники, бачимо: ким би москвини не були у замкненому рабському колі абсолютизму ― чи то царатного, чи секретаратного, або президентаратного, чи будь-якого іншого потворства, - агресії, загарбництва, бандитизму, розбою, урешті, ненависті від них - не буде ні кінця, ні краю. Така психологія рабів: ненавидіти і робити рабами інших… ради самозбереження і панування.
Отже Московія є анклавом, анахронізмом, звалищем ”абнульонних“ цивілізаційних надбань людства.
Із-за багатовікових набігів рабів-москвинів на народи, яким страшенно не поталанило бути по-сусідськи з ними, впливів, розпочинаючи від - нищення і аж до - ”ану гаварі са мной, с намі па-русскі“, ― не уникнути, тобто існує перспектива приреченості на животіння: у тій чи іншій формі-стані залежності-загарбаності.
Щоб не бути голослівним, наведу два коротких приклади. Ще зовсім недавно ми всі без виключення були свідками того, що (або ― як) - навіть маленький, але москвинський - раб-пан Путін перетворив здоровенного - навіть президента(!) - Януковича… в оконечного раба.
Інший аналогант - Лукашенко.
Далі - буде?

Володимир Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1