Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ПРО ЦЕРКОВНО-ГАРМАТНИЙ ”ДЗВІН“

ПРО ЦЕРКОВНО-ГАРМАТНИЙ ”ДЗВІН“

”Село/місто неначе почорніло,
Неначе люде подуріли,
Німі в… московську церкву йдуть

І діточок своїх ведуть!..“


Якби Тарас Григорович Шевченко тільки знав, скільки ще років (а рахунок йде вже на більш ніж півтора століття після його відходу в інші світи) по Україні в- ”…Довго-довго кров степами/ Текла-червоніла.“… і тече й досі, то він би, мабуть, вибачив мені за корегування на сучасне наведеної строфи із його безсмертної поеми ”Гайдамаки“.
Понад століття тому, коли розпалося те, що з необхідністю мало розпастися, і яке називалося в- ”Боже, царя бережи“, почервонілі мокші-москвини знову затято - по-чортячому, тобто вже відкрито-відверто…без царя і Бога, кинулися збирати землі, ставлячи на загарбаному мітки у вигляді ”савєтав…“.
Та ба - з необхідністю лопнула і червоно-кривава ”бульбашка“… але залишилося… знову ненажерне - москвинське кровопийство-людоїдство. Тобто якщо прямим текстом - мокселям незмінно, завжди і до скону потрібен кривавий радянський союз.
І, здавалося б, для таких ”ментальних забаганок“ мав бути лише один шлях - збройно-розбійний, але повинно бути немислимим використання церкви, тобто відомого всім патріархату - московського. Та ба - ні, паралельно з загарбанням Криму і частини Донбасу…якраз найбільше навантаження радянсько-союзної ”сабіратєльності“, наголошую ще раз - кривавої радянсько-союзності, бо іншої у природі апріорі просто не може бути - зараз лежить на церквах, на попах московських в Україні. Ця лжецерковна ватага зараз є передовим ар’єргардом московського загарбництва. Прецінь хіба це вперше, згадаймо пресловутий ”маларассєйскій пріказ“. Хто там браво заправляв - тобто допитував, колесував, ламав кістки, садовив на палі українських козаків, старшин-гетьманів? Правильно - московські дяки - ”богоугодні праведники“.
Отож у теперішньому часі москальне загарбництво по Україні усуціль розставляє не ”савєти…“, а церкви. Це по ним тепер можна судити про ступінь загарбаності України в цілому або окремих її країв чи територій. Це по ним можна судити про чиновників, які щедро виділяють українську землю під ці опорні пункти - промовисті знаки для кремлівського каганату. Тобто… настільки небезпечно близько ми вкотре наближаємося до московської радянськосоюзної кривавості!
А тепер поглянемо на місто Бердянськ. Років зо п’ять тому тут вже було набралося 13 (!) московсько-патріархатних приходів, тепер, можливо, вже й 20. І всі вони при храмах - не ”безхатченки“. Діє тут і штаб, який називається ”єпархіальним управлєнієм, який охоплює всю бардянську округу і навіть сусідні райони. Цей орудний заклад працює і з молоддю, тобто натомість сумнозвісних комсомольців-комуністів тепер такі собі - москвомольці випещуються.
Урешті виходить, що одне українство на фронті б’ється, а в тилу… з дозволу інших (хай самі собі визначають найменування) - тотально вороже гніздів’я в’ється.
І знову таки про те, що не вкладається в голову: це в умовах - війни молимося, виходить… ”ісконному“ загарбнику.

0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1