Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

”ЧУВ ДЗВІН, ТА…“ ДЕ МАЄ БУТИ ВІН

”ЧУВ ДЗВІН, ТА…“ ДЕ МАЄ БУТИ ВІН
”Раші-фаші - фаші-раші“
Німецько-нацистський концентраційний табір ”Бухенвальд“, закладений поблизу м.Ваймара у 1937 році, потрапивши до зони радянської окупації, з серпня 1945 року став спецконцлагером №2 ”нквс“, тобто був приєднаний до московсько-рашизного ”гулагу“, і у якому упродовж наступних 5-ти років, тобто - до ліквідації, шляхом тотальних лютих азійських катувань та інтенсивної кульо-потиличної «технології»… була суттєво збільшена смертність в’язнів, аніж то було за німців у попередні 7 літ.

А людського ”матеріалу“, окрім німців, вистачало, бо ж не слід забувати, що була ціла армія ”читачів“, тобто перлюстраторів жалюгідних листів-трикутників, у яких радянські бійці, будучи не тільки переслідувачами ворога та знищувачами його у ”його ж логові“, а й об’єктивно одноразово такими, які вирвалися за межі ”залізної завіси соціалізму“, у якому, як було відомо згідно директив партії - ”жіть ставало всьо лутшє, жіть ствало вєсєлєє“, але які навіть серед страшних руїн капіталізму… не відчули сморіду його гниття-загнивання, ба більше, навіть угледіли зовсім інший - незрівнянно вищий рівень життя. То ж за такі подивування у листах… і потрапляли нещасні ”куда слєдуєт“. А кому вдавалося оминути ”радянський бухенвальд“, то ті згодом, по поверненню туди, де, знову-таки - ”лутшє і вєсєлєє“, ставали наповнювачами ”гулагу“ чи потрапляли до скону під неусипний нагляд.

У 1958р. «Бухенвальд» став меморіальним комплексом пам’яті. Німці спорудили там башту із дзвоном, який своїм кожноденним відгоміном береже пам’ять про убієнних, і нагадує новим поколінням про неусипну пильність.

Не тільки я або хтось там ще, але, цілком логічно, увесь світ, окрім москалів, - запитає-запитує, хто - уголос, хто - подумки: ”А чому там немає московського дзвону або бодай куска рейки з паротягу, або хоча б обода з колеса «полуторки»?!“
І цей же світ апріорі запитує: ”А де ж дзвони ще «ат Маскви - да самих, да акраін»?“ Тобто по сотням мільйонів умертвенних, покалічених тощо у концтаборах «гулагу» упродовж майже усього двадцятого століття… в «замєчатєльнай странє савєтав».

Зрозуміло, що московський рашизм проігнорує очікування відповіді Світом. Або глузливо-безбожно скаже, що, мовляв, не вистачить дзвонів. Тоді Світ йому порадить: відмовитися від загарбництв, у тім числі і церковних, зокрема та особливо, - Україні… познімати там дзвони зі своїх «московсько-патріархатних церков», заради того, щоб у кожному таборі, у кожному бараці вони дзвонили по убієнним, замученим, покаліченим… Не забуде Світ нагадати і про обов’язкові виплати грошових компенсацій постраждалим, а також родичам загиблих.

Від себе додам: на дзвони слід переплавити і кремлівські бутафорії - так звані «царь-пушку» і «царь-колокол».
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1