Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

МОСКОВСЬКО-АЗІЙСЬКИЙ БІЛЬШОВИЗМ – ЗАХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ФАШИЗМ

МОСКОВСЬКО-АЗІЙСЬКИЙ  БІЛЬШОВИЗМ  –  ЗАХІДНО-ЄВРОПЕЙСЬКИЙ  ФАШИЗМ
”Дєнь сєдьмова наября - «красний дєнь» калєндаря?!“

(Обривки думок)

Пам’ятаю ще з підліткового віку, це було в кінці 1950-х років у селі Темирівці на Гуляйпіллі, коли кожноріч у ґарному парку села на 7-е листопада збирався (збирали) ввесь люд біля збитої з дощок трибуні, де голова сільради пан Панасейко - здоровий дядько, своїм гучним голосом вітав усіх односельців із сороковими (в 1957році), а через рік - і із сорок першими роковинами (далі рахунок обірвався, бо родиною переїхали у село Пурхівку) ”великої… революції“.
Оце тільки недавно збагнув, що вираз ”роковини“ прийнято вживати про померлих, тобто про відійшовших у небуття-забуття. Але ж більшовицький заколот під пильним оком партії несамовито актуалізувався із року в рік з непогасною навіженістю.
То виходить, що той чоловік, певна річ, невимушено, тобто сам того не розуміючи, але пророче віщував про щезнення колись протиприродної , злоякісної пухлини на суспільному тілі України - московського тоталітаризму.
У науковій царині є таке словосполучення як понятійний апарат, тобто мається на увазі певний обшир усталених, загально прийнятих термінів при освітленні тої чи іншої тематики. Так ось у темі кривавої узурпації влади слід віддати належне так званим італійським фашистам. От вони відверто себе назвали ”фаші“, правда, по-нашому це буде - зв’язка або в’язка, але суттєвіше буде - шайка. Правда, згодьтеся, що вони одноразово і вкрай скомпрометували це поняття, бо, приміром, в’язка соломи чи хмизу, якою по селах, зокрема, і в Темирівці, і в Пурхівці обігрівали оселі,на відміну від італійської фаші, були - рятівними.
А ось з московським фашизмом = бо ж це та сама зв’язка-шайка - справа заплутаніша з допомогою такого понятійного апарату, як так званий ”більшовизм“, ”революція“, ”вкп-б“, ”земля селянам!“, ”фабрики робітникам!“, а також непереступно-супутними і суттєвішими ― ”ворог народу“, ”шкідник“, ”ренегат“ ( а значить і - ”гад“) і так далі, і тому подібне. Не відставали і німці зі своїм фашизмом, він у них був і ”соціалістичним“, і ”робітничим“ і , звичайно ж, незрівнянно - ”арійським“.
Тому не варто, як ото кажуть, - рвати душу, шукаючи якусь різницю у названих режимах.
Про це якраз відверто мовив і Микола Бухарін на ХІІ з’їзді РКП(б) у 1923 році (із стенографічного звіту): ”Характерним для методів фашистської боротьби є те, що вони більше, ніж будь-яка інша партія засвоїли і застосовують на практиці досвід російської революції. Якщо їх розглядати з формальної точки зору техніки і політичних прийомів, то це повне застосування більшовицької тактики і спеціально російського більшовизму: в розумінні швидкого збирання сил, енергії дії, дуже міцно злученої військової організації, у сенсі і певного ступеню кидання своїх сил, учрозподілів, мобілізацій тощо, і безжалісного знищення противника, коли це потрібно і коли це викликається обставинами“.
До речі (хто не знає), у 1937 році безжально - ”коли це потрібно“ - був знищений і сам М.Бухарін… своїми ж людоїдними ”соподєльнікамі“.
Більшовизм виступив на світову політичну арену у 1903 році. Отже москвинсько кремль-лядні фаші були-стали світовим первістком-виродком, який зачався ще у петерб-лядному монархізмі-деспотії (якщо хтось запідозрить мене у москвинському лихослів’ї, то це - не до мене, а до їхнього мат-язика). Це була найзлочинніша ідеологія усіх часів і народів, яка коштувала людству десятків мільйонів жертв у ХХ столітті і яка збирає свої криваві жнива й дотепер. Її творцем, теоретиком був Володимир Ульянов (Ленін), а найжорстокішими та найцинічнішими провідниками у життя — Лейба Бронштейн (Лев Троцький), Йосип Джугашвілі (Сталін) і ін. Тобто зв’язка-шайка вийшла така, що,як кажуть, тільки начувайся, але у мільйонів (стільки їх - ніхто не знає) з начуванням не вийшло, бо наражилися - на кулю в потилицю, на голодну смерть тощо.
Історія людства дала наступне визначення цьому «явищу»: фашизм — форма правління та радикальна авторитарна імперіалістична націоналістична ідеологія, характерними ознаками якої є сильний культ особи, мілітаризм, тоталітаризм, імперіалізм та ідея постійної війни і панування, винищення народів.
Таке приблизно означення фашизму подає і «Словник іншомовних слів», виданий в 1985 році Головною редакцією Української Радянської Енциклопедії за редакцією академіка АН УРСР О. С. Мельничука, там подано і перелік країн, де він був огніздився, певна річ, зрозуміло, за виключенням СРСР.
Післямова: У 1965 році по всій ”замєчатєльнай странє савєтав“ у примусовому порядку був організований тотальний перегляд ”документального кінофільму ”Звичайний фашизм“ (дивився його і я), тобто фактично про фашизм розповідав - сам фашизм, але при цьому про себе - нічичирк.
ЗАВВАГА: Таким чином, хто святкує цей ”красний день…“, той - сліпець і потуранець, бо не бачить ”фаші“ у теперішній так званій партії ”єдіная рассєя“ і інших, а надто - у повадках самих кремль-лядців: підступних, маніакально агресивних, розбійних… А отже той простує по стежці, якщо узагальнити, - по стежці - Миколи Бухаріна.
Але ж якби на тому й усе, та ба - ні, стежка знову стане широким могильним шляхом для вже нових мільйонів… і вже стає - з тим самим ”дороговказом“: ”вєрнай дарогай ідьотє, таваріщі-і-і!“.

В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1