Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ПОРАДИ ПРОТИ БЕЗПАМ’ЯТСТВА

ПОРАДИ ПРОТИ БЕЗПАМ’ЯТСТВА
В хаті висять портрети Сталіна і Кобзаря,-
Москві-фашизму-смерті… і - борні,
хай в Україні сяють промені життя
а смерть - полишиться Москві.

.
Якщо у кого відключився ”рубильник“ з історичної пам’яті, тобто хворієте постголодоморним, посттерорним безпам’ятством, то щоб позбутися цієї дуже небезпечної недуги… за наслідками, не обов’язково розгачувати греблю для запускання знову на українську землю московського ”болота-бликоти“ з його людоїдним ”екстримом“, тобто з голодоморами, тотальними розстрілами - ”пусканнями в розход“, гулагними людогноями тощо. Це можна і змоделювати-відтворити в себе вдома, не виходячи десь-кудись, і нікому іншому не шкодячи.
Для цього викиньте геть всі харчі з помешкання - у вікно, тобто туди, куди, зазвичай, викидаються окурки-недопалки (це якщо ви животієте у місті) і не ходіть до магазину. Коли ж ваша доля - у селі, то віддайте всі наїдки - свиням і забудьте дорогу до погребу, де можуть бути сало, ковбаси і інші наїдки.
До речі, льох прийдеться взагалі ”вичистити“ для передачі ”голодуючим“ кремль-лядцям, а ще й тому слід спорожнити його, бо цей об’єкт конче знадобиться для моделювання ”чека“-казематності.
Слід завважити, що для містян проблема казематності взагалі відсутня, бо там для цього стовідсотково з гаком підходять зловонні щуроповні… підбудинкові ”рауми“.
Отже, допоки у вас ще є сили, то покваптеся бодай з деревини вирізати маузера, і бажано, щоб був з мушкою і курком (це щоб коли полізете у льох-раум-каземат, то будете безупинно цілитися собі у потилицю - в умовах, конче наближених до реальних. Ледь було не забув: треба ж іще - для повнішої картини - взяти палицю у якості прототипу металевого прута, щоб коли напуляєтеся у свою потилицю, то потім добиватимете себе - жертву - отим прутом… по голові.
І, що дуже важливо, робіть те все до тих пір, - допоки не повернеться пам’ять.
.
Не питайте у тих, хто їв скверну,
черв’яків, лободу, душ, щурів…
а спитайте у тих, хто… зажерно
Український Народ погноїв.
.
ПІСЛЯМОВА. Про всяк випадок завважу стосовно рядка - ”В хаті висять портрети Сталіна і Кобзаря“. Це - не докір, бо мені, нам і усьому світу зрозуміло, що не повішення портрета швілі-”вождя“, це означало - апріорно бути знищеним московським фашизним режимом в- як ”ворог народу“.
Але якщо до того абсолютно логічного ігнорування вождя… додати - з глибокою щирістю вивішеного на почесному місці образа Кобзаря у рушниках, тобто… без ”вождя“ ,то це вже той вчинник мав бути ”ворогом… “ у одній із найвищих ступенів.
Але не слід не зважати-забувати і про силу московсько-азійської пропаганди про хорошого царя-секретаря і про поганих виконавців-смердів.
Урешті, що можна було вдіяти у тому смертоносному чорному безвиході. Не було ні виходу, ні відповіді.

.

В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1