Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ПРО ДОН І ВОЛГО-ДОН

ПРО ДОН І ВОЛГО-ДОН
ПЕРЕДМОВА:
.
“…Над Україною нависає зловісна двоголова тінь російського імперіалізму, який тільки й чекає остаточного колапсу нашого суспільства, щоб запустити хижі пазурі в живе тіло нашого народу”. В. Чорновіл.
Світлої пам’яті В’ячеслав Максимович ніби у воду глянув. Бо вже незабаром у 2014 році на Святу Українську Землю полізла так звана ”русская вєсна…“ - прояв одної з найтяжчих форм хронічного сказу азіатів-московитів - тисячолітніх рабів монгольського болота.
. * * *
В 1972 році, студіюючи у Харкові, трапилася нагода поїхати у складі групи студеїв до міста Полтави, щоб побувати у музеї Полтавської битви. Мало що полишилося у пам’яті, але акцент на славі ”русскава аружія“ - не забувся. А ще не вивітрилося запитання з мого боку до екскурсовода - сказати-показати бодай щось про українське козацтво у цій битві. Зазначу, що я тоді був типовим радянським ”кругляком“, з якого або витесуй табуретку для сідниці радянської тоталітарної адмінсистеми, чи-то вкопуй стовпом колючо-дротної ”гулагної“ огорожі… Тобто про участь козаків і на боці шведів, про гетьмана Мазепу - нічого не знав. Не відав і про ”Батуринську різанину»: повне винищення всіх городян міста і спалення його - москалями.
Пані музейничка повела нас кількох охочих-допитливих десь далеченько від музейного комплексу, на якусь узбічну вулицю міста, де ми побачили чемний одинокий-сиротний образ козака (здається, по пояс чи погруддя). Я виразив тоді легенький докір-сум такій ролі - другорядності українського козацтва. Тепер розумію, що то був ризик натрапити на радянського агента, на донос в КДБ. Але в мене був і захист від тої халепи, це моє членство в ”КП СС“, а до того ж - ще й студіювання у правничому виші. То й усе обійшлося.
Лише зараз, з плином тривалого часу, приходить осмислення бодай дещиці всеохоплюючого багатовікового загарбництва-винищення мокселями-москвинами - Руси-України. Тому, говорячи на цю тему, маєш змогу тільки сказати про якусь краплю тої московської чорноти, якісь обривки.
Раз вже було зачеплено музей слави ”русскава аружія“, то декілька слів до цього. У принципі не існувало тоді у природі такої зброї, бо ще не ”вилупилися“ на той час так звані ”русскіє“, а були москвини, і, відповідно, Московське царство.
Це вже упродовж наступного після битви десятиліття за московські хабарі зусиллями царя Петра першого-кривавого, - кривавого, бо нищителя України-Руси - у європейській картографії стали видруковувати натомість ”царства“ - ”імперію“, і не ”московську“, а “російську“. Отже східна утвора - Московське царство було офіційно переоформлено як царство європейське, як імперія... лише в 1721 році.
Але поцуплення московським ординством етноніма ”руський“, викидання з нього м’якого знака… а з ним, до речі, - і його сили, заміна на ще одне ”с“ … залишило отой ”трон“, на якому панували і панують й досі мат, водка і сельодка та в додачу - наступні царі-секретарі-президентарі. (2011 року зусиллями колективу редакції газети ”День“ було видано товстелезну книгу на 800 сторінок під загальною назвою ”Сила м’якого знака“. Раджу прочитати).
Кажуть, принцеса Ангальт-Цербстська із Голштинії ― німецької північної глухомані (московсько-престольне псевдо - Катерина II) навіть… наказувала московитам називатися руським народом, але ж певно, що вона не була в силі, і не змогла їм заборонити залишатися москвинами-ординцями. То московське монгольство-азійство як було, так і полишилося - аж дтепер - з його крадійством, розбоями, люттю.
Таке ж подібне крутійство, паралельно з вище зазначеним, відбулося і у царині географічній.
В європейській історіографії від античності до XVIII століття кордоном між Європою і Азією вважалася річка Дон. Це - ”вважалося“ - не було якимись домовленостями, а ґрунтувалося на тисячолітніх процесах формування історії етносів. Тепер азійську ”мотузку“ москвини перенесли аж до Уральського хребта.
Справедливості ради слід завважити , що єдиною ”європейськістю“ в ерефії є так звана Калінінградська область, тобто поцуплений у Німеччини по Другій світовій війні ”штадт“ Кенігсберґ (з прилеглою навкруги землею) - рідне місто видатного німецького філософа Еммануїла Канта. Відтоді там натомість Канта - ”кантєміравци“, тепер там - москвинська смердь.
Але якщо дивитися в обширі не одного століття, а глибше, то тоді слід наголосити на багатостолітній ”русскоїзації“, тобто зазійщенні-зкацапщенні - Кубані, Білгородщини, Курщини, Смоленщини, Вороніжщини, Стародубщини, Орловщини...
.
В оцьому медіа-файлі лівий біку є світлиною, бо там країни Євросоюзу і Україна.
Натомість правобіч - чорнина , обперезана колючим дротом… з кривавими головами азійських тиранів… на кривавому тлі.
Зазвичай, до цього головоряду тулять і Карла Маркса, і Фрідріха Енгельса. Це - блюзнірство, це несправедливо. К.Маркс взагалі не сприймав Московію як країну і обґрунтовано йменував її болотом монгольського рабства, доводив, що історія цієї утвори пришита до історії Русі - білими нитками. А стосовно Ф.Енгельса…так він взагалі проігнорував те виродство - ”чорну діру“ у земній цивілізації. Але, як видко, цей пикоряд - не збіднів.
Правда, вони удвох є співавторами так званого ”Маніфесту комістичної партії“. Так я його читав і навіть конспектував, але ж там немає нічичирк про комуно-політичні репресії, про ”гулагні“ концтабори, про голодомори тощо.

.
В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1