Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

”ПАНАХИДА “ ПО ІМПЕРІЇ

”ПАНАХИДА “ ПО ІМПЕРІЇ
У початкових плинах цього нового 2021 року, це у січні-лютому місяцях, є певне скупчення промовистих дат про події прямо-таки всеземного, тобто планетарного штибу. Щоб притриматися певної логічності, змушений, бодай на початках, дещо відступити від хронології.
Отже 6 лютого збігає 110 років від дня народження 40-го Президента США Рональда Вільсона Рейгана (бачте, куди не кинь в- скрізь з нулями). Але це в лютому, а президентство розпочав 20 січня 1981 року, тобто 40 років тому, тобто у віці - 70 літ, і відбув два терміни.
Не можу відступити від природи, не назвавши дату кінця його земного перебування, це 5 червня 2004 рік, вік - 93 роки.
Я не буду перераховувати всі ініціативи, всі заходи цієї мудрої людини, щоб покласти край ”Імперії зла“, що була тоді - у вигляді ”замєчатєльнай Страни Савєтав“ (наголошую на - ”вигляді“, бо ж це кубло зла не пропала цілковито, бігме, залишився її основний уламок, іменований - ”РФ“).
Ба більше, не буду акцентувати і на внутрішніх причинах її кончини, тобто не вести мову про те, що СРСР був фашистською утворою-потворою, відповідно, з концтаборами, тобто - великим концтабором під зверхністю КПРС-НКВС.
А лише оповім коротко одну історію… але нічого не можу вдіяти, тобто хоч круть, хоч верть, а Р.Рейгана знову не обійти.
Отже із його біографії видко, що він, маючи поганий зір, ніколи не служив у війську і, певно, не брав участі у Другій світовій війні. А ось його замісник, тобто віцепрезидент Джордж Буш навпаки - був воєнним пілотом, перебував на американо-японському фронті. Так ось одного разу трапилося нещастя: японці вцілили у його літак і Д.Буш, катапультувавшись, опинився у воді океану. І його незабаром мали б схопити японці і … з’їсти (у японців були тоді певні обрядові спільноти, окрім самураїв-самосмертників, які передбачали людопоїдання). Але неподалік (о, диво!) знаходився американський підводний човен, який (о, диво у квадраті!) піднявся на поверхню і підібрав пілота Буша… щоб він став колись віцепрезидентом, а після - і президентом, а до того, щоб у нього народився син, також Джордж Буш(- молодший), який, до речі, згодом також пішов на президентство.
А тепер самозапитаймо: чи ж уявимі подібні історії там, де панували - ”спічєк (тобто - людей) нє жалєть“, ”русскіє баби єщьо наражают“ (за українських жінок-матерів і мови не велося), де були неозорі простори з таборами смерті…? Як казав Богдан Хмельницький - ”Шкода й говорити“.
Одним слово, те, що мало розпастися, розпалося. Наступна черга - має щезнути-розпастися основний уламок під назвою - "РФ".
То більше й не скажу нічого.

.
В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1