Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ВІД ІВАНА ГРОЗНОГО І ДО ― ”ІВАНА ГРОЗНОГО“…

ВІД ІВАНА ГРОЗНОГО  І ДО ― ”ІВАНА ГРОЗНОГО“…
Зізнаюся в одному соромі, про що ніколи і нікому дотепер не говорив. Коли трапилася ”революція“ у Москві на чолі з Б.Єльциним у серпні 1991 року, то я був у такому захваті, що збирався навіть написати йому листа з безмежною хвалою його, тобто про надзвичайне захоплення ним, Москвою і Росією загалом.
Збирався… збирався, але щось мене утримало, ба цього не можу пояснити. Мабуть, на все - воля Божа.
Спасибі Л. Кравчуку (але не за ”кравчучки“), дуже вдячний йому за переказ… однієї лише репліку, яку він, почув від того ж таки Єльцина на зустрічі з ним у Біловезькій пущі в кінці 1991 року, сказаної автором у традиційно характерній для москвинів зверхній формі, - як від ”старшого брата“. Ось вона в усій ”красі“: ”А какую ета Ви Украіну сабіраєтєся строіть?“
Таким чином, і Єльцин на танку, і постріл у московський ”білий дім“, тобто в ”сарай“ (це по-монгольськи), і вбивство Політковської, і те ж саме з часом - Нємцова біля Кремля… і… і ”навічок“ на гумці трусів Навального, а надто розмови про жирування вбивць у розкоші, - це не більше, як щось подібне до шалу мосханів, рабів монгольського болота, непохитно обмежених одним - рятуванням-збереженням імперії. Тому є звичайним відволіканням уваги.
Розпочата з ”Садового кільця“, запліднена монгольським рабством, опричництвом, деспотією, тоталітаризмом (за визначенням - фашизмом), загалом - імперством… ця субстанція має розвинутою лише одну функцію - загарбництво.
Тому оті слова з пісні: ”ат Маскви - да самих да акраін“, сутніше слід сприймати як - від ”матросскай тішіни“, від ”лєфортаво“ і аж до ”дальлагу“…
До речі, ще задовго до Марксового визначення сутності москвинів, як ”рабів монгольського болота“, один з найосвідченіших людей Європи ХVІІ століття український державний діяч Юрій Немирич називав їх ще тоді, відповідно, - ”мосханами“.
Московія, це утвора без цивілізаційної історії, бо її перманентне імперство, це дно людської цивілізації, з якого… без розпаду - не піднятися.
Але це треба їй тоді віддати, зокрема, одній лише Україні, окрім Крима і Донбаса, - ще Білгородщину, Курщину, Вороніжчину, Смоленщину, Стародубщину, Кубань… а заодно і повернути поцуплений етнонім ”руський“, супутно виправивши всі фальсифікації своєї історії.
А скільки має сплатити за розрухи, за смерті. А скільки ще потрібно встановити пам’ятників по загиблим у її концтаборах…
Урешті, всьому є межа, і в перерахунку гріхів також, навіть якщо їм немає кінця-краю.
З цього становища у імперства мосханів є лише один вихід… натворити ще більше. Ось цим вони і будуть продовжувати займатися.
То ж попереду ще багато відволікаючих виродних крутійств з одною лише тавтологією - заради імперського самозбереження.
І цьому свідчення - розповіді про палаци Путіна (ніби царські чи секретарські були біднішими), до найменших деталей - для зівак. А про імперство, про борги перед цивілізацією - нічичирк.


В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1