Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ГЕРОЯМ КРУТ

ГЕРОЯМ КРУТ
29 січня – День пам’яті Героїв Крут
Як ще треба історії провчити нас, українців, щоб задушити куцопам’ятство? Вона денно і ношно нашіптує і волає про те, що на граблі треба не наступати, а - гребти-згрібати ними - своє, а ще - не забувати при цьому наставляти вила. Тоді б нам не довелося оплакувати 300 юних душ, а далі - мільйони і мільйони, коли якраз москалі й прийшли з граблями - в чергове, як, власне,і тепер - і з хрестом (це про ”МПЦ“ - про передовий ар’єргард), і традиційно, з ”калашом“.
Павло Григорович Тичина не був серед крутян, але мосхани-раби монгольського болота, тобто мокселі-москалі (скільки ще поганих і поганючих слів стоїть у черзі, які прямо благають, щоб їх теж вимовити на адресу отого північного виродства!)… його теж заставили померти… як геніального поета. Тому й пішли далі ”поезії“ , на кшталт, - ”Партія веде“.
Ба більше, навіть отого гарного вірша, якого ми вчили напам’ять у школі, це - ”На майдані коло церкви революція іде…“, і якого геніальний поет присвятив поступу українського народу, так би мовити, на клітинному, на серцевинному рівні - до волі… москально-фашизні крутії (увага!) прилаштували його, як нібито співзвуччя, як ніби присвяту для свого жовтневого, тобто фашистського заколоту-перевороту.
Таким чином, ми поховали Героїв Крут, ми поховали ідею вірша (це все мова і про конкретне, і про образне), тепер уперто штовхають нас поховати… свою Церкву, традиційно - мову…
Скільки ще цієї загинності треба - для загального схаменіння?!
Крути - чекають.
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1