Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ТВІТИ ПРО НЕСУСВІТИ

ТВІТИ ПРО НЕСУСВІТИ
1.Є найімовірніше припущення про те, що найпершими серед перших подалися до космосу - не Ю. Гагарін, ба навіть не ”Бєлка“ зі ”Стрєлкою“, а звичайні московські... таргани, яких на Байконурі кишіло, особливо ночами, про що колись був розповів Л.Кучма, який там бував від ”Південмаша“.
.
2. Конституція України ”найкраща“ у світі, як колись була такою - ”сталінська “ 1936 року. Бо в ній передбачено ”право“ на отримання винагороди, тобто - плату за працю, окрім того (увага!) ”право“ на безоплатне лікування тощо. Такої писанини було, хоч греблю гати, і в таборово-гулагній.
3. Московсько-радянська імперія щезла, але не щезли її компоненти-складові. Це, наприклад, залізнична мережа, вона нагадує прямо якусь імперську арматуру. Тому вагома частка потягів й досі сунеться з України до - Москви.
Мабуть, те ж саме і з авіалініями - ба навіть більше. Адже у цій царині московсько-імперської непереступності до авіаліній всенародних тепер додалися і приватні ”фліґендери“, наприклад, сполученням… Верховна Рада - Кремль, і навпаки. У перспективі не буде дивним, якщо з’являться авіаходки… ВР чи офіс ”п“ - Геленджик.
.
4. В Конституції України абсолютно проігноровані, тобто не прописані взагалі права… олігархів. То вони, виходить, най-найбезправніші, найупосліджені людовиди… тому й силкуються жити будь-деінде, ”де прийдеться“.
.
5. Пострадянське виродство, яке жирує в Україні, не дозволяє Державі Україна віддалитися бодай на якусь безпечну відстань від москвинського радянсько-союзного таборування. Тому вже відновлена церковна союзність, бандо-збройно-загарбальна, тарельчато-телевізійна (тобто вже давно - ”гаваріт і паказиваєт Масква“), агентуро-запускальна і інші.
.
6. Схоже, марно Леонід Іванович Глібов, складаючи байки, попереджав про недопустимість, щоб суддями були - ”вовки“. Та ба, ні - не дослухалися і не послухали його поради-попередження. Вовків мантійованих - тепер розвелося… хоч греблю ними гати.
.
7. Якщо за КПSS-ного абсолютизму-фашизму відбувалися процеси на кшталт гулагізації, колективізації, пролетаризації, баракозації тощо, то тепер - за олігархічного тоталітаризму - спостерігаються тенденції до тітушкізації, субсидізації, буцегарнізації…
.
8. Україна, це безкрає море мінімальних зарплат, таких же пенсій та несплачених заробітків… по якому безупинно дрейфують величезні кораблі-олігархи.
.
9. Якщо в СРСР, у оплоті східного фашизму, відвертою ”фаші“ була КПSS, то тепер у його вцілілій метрополії, яка йменує себе ”РФ“, ”фашою“ є гарантовано безперервно правляча т.зв. ЄР і ”абнульований“ презентар.
.
10. Як відомо, у підрадянській Україні вбивчою гаддю-”кровосісею“ був КПSS-ГУЛАГ, тому у пострадянській Україні функцію вбивчої кровосісі перебрав на себе ОЛІГАРХАГ.
.
11. Якщо у вільних, не покалічених народів, їхні всенаціональні референдуми є шляхом до ще більшої досконалості суспільного життя-буття, то в Україні - посттоталітарній, постгеноцидній і олігархо-обкрадальній - пряме ”народовладдя“ може привести до всенародного безладдя, до руху у загинне минуле.
.
12. Коли не так давно по телебаченню з якоїсь нагоди було показано уривок з відеоролика давньої прес-конференції тоді Президента України Л.Кучми з представниками преси, зокрема, ту його частину, де йому ставить запитання журналіст і громадський діяч Гія Гонгадзе, - і рефлексію Кучми, яка межувала з хуліганством (бо було очевидним, що не тямить про що допитуються, і тому за нього відповіла примітивно його ”права рука“ - В.Медведчук), то коли б на таке глянула нічого не знаюча ”знебавпала“ людина, - власне, навіщо вона, коли я сам - без падіння - вперше про журналіста почув лише після його зникнення, і оце лише нині угледів цю конференцію… Так ось з усього побаченого і почутого, а також якщо мати на увазі інші суми-жахи, то трагедія з Г.Гонгадзе - якогось особливого подиву не викликає.
.
13. У тоталітарній утворі, коли в ній діє легальна Церква, то в останньої непереступно має бути такий самий сатанинський стрижень.
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1