Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ВОДОРОЗДІЛ

ВОДОРОЗДІЛ
”І мертвим, і живим, і ненарожденним“… олігархам ошуканої України, всім пройдисвітам ”в Украйні і не в Украйні“ – прямим словом.
.
Наш ворог-ворогів - Плутарх,
ми до грошей - великі ненажери,
кожен - сп’янілий злидньоробний олігарх,
ми - гидло на ”чероккі“ і ”поджеро“.


1.Це вони - ті, що ниць - завели Україну оконечно і, схоже, безповоротно - у пастку мінімальних доходів, що у тваринному світі, зокрема, у хижаків відповідником є… оточення і поступове загризання-з’їдання жертви.

2.Це вони уперто вже декілька десятиліть доводять, що піраміди бувають лише правопохоронні, кримінальні, і що лише вони є основою світобудови із самих початків і до кінця Світу.

3.Це вони замінили тоталітаризм - на олігархізм.

4.Це вони - натомість відбирання урожаїв, харчів у період московського фашизму - впровадили інший спосіб організації штучного голоду: це несплата заробітків, а з тим і - пенсій…

5.Це вони злиднями ввергли суспільство у тяжку криміналізацію, тітушкізацію.

6.Це вони переповненими буцегарнями забезпечували собі ”одностайне голосування“ на ”виборах“… а ще передніше рабо-болотної Московії(!) замахувалися на ”абнулєніє“ Конституції.

7.Це вони демонічно продовжують зводити нанівець оту величну потугу-жертовність багатьох поколінь, які безнастанно обирали - Україну.

------------------------------------------------------------------------------------
ЗАВВАГА:
Якби хто знав, скільки отой гидло, що стоїть ниць у центрі, так ось скільки він ”навиригував“ наказів, указів і законів, або й так - та все ж від імені України, та все ж для ”збереження-рятування“ економіки - аби тільки цупити заробітні плати у мільйонів. Рудименти цього чорносправства спостерігаються й досі.

ПІСЛЯМОВА:
У XVIII ст. Московія затерла на карті Світу - Україну, натомість позначила її як свою занепалу частину - Малоросію. І досягли того оті ”раби монгольського болота“ найперше… не збройно, не підступним знищенням її оплоту - Запорозької Січі - у 1775 році, а… насаджуванням по тому феодальної олігархізації, урешті - деградації, розкладу українського поспільства… тобто отої піраміди, яка постала - знову і зараз в Україні зусиллями і на основі рудиментів людського виродства.
А до того всього (2021-1775 = 246!), тобто раніше аніж чверть тисячоліття тому, в Козацькій Україні повним ходом розпочався розвиток мануфактурних виробництв, відповідно - торгівлі, тобто густо дружно стали сходити паростки капіталізму, як зараз прийнято говорити - ринкової економіки.
Та ба - не поталанило тоді, не судилося й тепер, бо після недавніх нечуваних потрясінь від московського тоталітаризму у минулому ХХ столітті, а це за визначенням - конглемерату фашизму, феодалізму і іншої чорноти-дрімучості … знову в Україну - поліз-заліз феодалізм.

І немає місця Франковому - «ПОСТУПУ», якого так палко він бажав - УКРАЇНІ.


В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1