Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ДОЛЯ ПРОРОКА

ДОЛЯ  ПРОРОКА
”Мені здається, я не знаю…“
москальство справді не здихає…


Тарас Григорович Шевченко, як відомо прожив усього 47 літ, з них перших… 24 - у московському кріпацтві, з решти 23… ще 10 відбув на засланні серед і в умовах муштровано-аракчеєвського моксельного москальства.

Отже вільною людиною… вільною, певно ж, у царатному розумінні - в умовах, які були передднем виникнення московського фашизму на початку наступного ХХ століття, він, з підірваним здоров’ям, прожив усього 13 літ.

Не буду говорити узвичаєним чином про значення Т.Шевченка для української землі, бо ”кака-разніца“ розпочнуть заперечувати. А щоб вони не залишилися без ”роботи“, тобто без приводу до ”пінопускання“, то хочу повідомити, що у всесвітньо відомому італійському місті Флоренції цього річ у день народження Т.Г.Шевченка, тобто зараз… відкрито йому пам’ятника.

Скільки минулих літ громадськість міста Бердянська збирала кошти на будівництво пам’ятника Тарасу Шевченку! Скільки років оббивала владні пороги!.. І скільки було лукавства-брехні у відповідь. Якби про це розповісти, та нема на це сили і бажання, щоб перебирати цей бруд.

Також доводилося чути, образно і конкретно кажучи: ”Він бичків у Азовському морі не ловив“.
Бачте, а, приміром, Воронцов - ”прєдвєстнік“ московського фашизму у ХХ столітті - стоїть у центрі міста… чомусь без вудки або перемету чи браконьєрської сітки. Він тепер і натомість Ілліча - таки головного організатора фашизму в імперії опісля царизму.

Чому Бердянськ - не Флоренція?


В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1