Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ПРО «ЮВІЛЕЇ» МОСКОВСЬКОЇ ЗРАДИ

ПРО «ЮВІЛЕЇ» МОСКОВСЬКОЇ ЗРАДИ
У Переяславі-Хмельницькому голова ходе колом від засилля пам’ятників так званій вічній дружбі народу України з московитами.

Але, як відомо, вже зовсім незабаром - у жовтні 1656 р. московський уряд, усупереч духу і букві Переяславським статтям, уклав з Річчю Посполитою так зв. Віленське перемир’я… по-перше, без участі представників Гетьманщини, по-друге, цим моксельно-лядським шабашем передбачалося негайне повернення польських магнатів до своїх маєтностей-володінь на українській землі, звідки якраз вони і були вигнані внаслідок національно-визвольного поступу українського народу.

Тобто (увага!!!) - через якихось лишень два роки живодерні москвини… зрадили.
Таким чином, наприклад, якщо взяти встановлені у 1961 і 1982 роках у місті Переяславі-Хмельницькому - вже радянсько-фашизними москвинами - пам’ятники на ”честь“ трьох столітньої, а потім ще й з двадцятьма п’ятьма роками з гаком, ” дружби“ - одноразово є і - ”ювілеями“ зради, відповідно, 298-річної і 323-річної.

Примітка: бачиться, не один Карл Маркс називав мокселів - рабами, це вже було 19 століття, тобто на два століття пізніше після Івана Богуна.


В.Пилипенко
<
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1