Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

УВАГА ― НЕБЕЗПЕКА!

УВАГА ― НЕБЕЗПЕКА!
Сьогодні 29 квітня силами так званого ”Запоріжжяобленерго“ вчинено ”напад“ на мікрорайон ”Азмол“ міста Бердянська, який полягав у тому, що його репрезентанти мовчки розпочали заміну лічильників ”зразка 1943 року“, тобто радянських - на електронні.
Попри те, що за моєю ініціативою і, відповідно, за мій кошт електронний лічильник (його перевірка і монтаж) років зо три тому вже було встановлено на моє помешкання (ба ще кращий: двотарифного обліку - денного і нічного), про що повідомив і бригаду демонтажників, і наголосив про те, що це, урешті-решт, моя власність, і показав документи… у відповідь отримав приблизно таке: ”Ми їх всі демонтуємо в одну кучу, відвеземо, а ви потім прийдете і знайдете свою власність“.
Спроба дотелефонуватися за номерами, що у квитанціях на сплату за спожиту електроенергію… виявилася неможливою-марною - багатонервовою справою.
Лише завдяки тривалій словесній тяжбі лічильника було не демонтовано, а залишено на місці під питанням.
Ну що тут скажеш? Хіба що: ”Хай живе (тільки вже не КП СС, а) олігархат СС!“ - Ахметов/Григоришин/Коломойський/Суркіс.
І щоб вас усіх (не тільки цих, які в долі цього обленерго) тричі гепнуло об землю, та так, щоб на тому й - усе!
ПІСЛЯМОВА: А якби хто знав про загальний стан електропостачання!!! Напруга скаче аж до майже 260 вольт, тобто не хочуть витрачатися на регуляційне обладнання.
У багатоквартирних будинках корпуси металевих електрощитів (це ті, що встановлені на кожному поверсі) - не заземлені(!).
”Хай живе-живуть…!“ - вже казати не буду.
ВИСНОВКИ: Таке і інше, і багато-багато іншого трапляється тому, що наше суспільство ― межово шайковане. Тобто окрім шайок у загальноприйнятому сенсі, є шайки олігархічні, є підолігархічні, тобто опора для перших, є шайки відомчі, є - тіньового так званого бізнесу, тобто цей перелік претендує на безмежність - чорну, а не світлу-ясну.
Шкода і сумно.

В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1