Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ЕНГАРМОНІЗМ ПЕРЕМОГИ

ЕНГАРМОНІЗМ ПЕРЕМОГИ
Серія ”Про поразку "Побєди"“
.
Про війну-вовка - промовка,
а вовк-війна - в хату заліз.

.
Я, маючи колись необережність стати військовим (мова йде не про строкову службу), дивувався (не зовні, а всередині, тобто потаємно - обурювався) у вигляді наступного запитання: чому це кожноріч у всесоюзний День Перемоги відбувається пиятика… і навіть - масова, тобто чому, урешті, пропивається? Завважу, що моє обурення адресувалося не до всіх, зокрема, не до фронтовиків, і, апріорі ж, не до тих, хто не пиячив у цей день ”за пабєду“.
Але коли побачив одного разу новоспеченого кремлівського генсека-маршала(!) Л.Брежнєва з відвислою щелепою та згадав (також одного разу побачене у кінохроніках про війну), як його - ще тоді ”політрука“ Німецько-радянської війни - рядовий боєць змушений був на руках, як малолітню дитину, нести з берега на катер, щоб той годований ”малоліток“ не промочив ноги у начищених хромових чоботях (про бійця та про мокрі обмотки або онучі у кирзових чоботях, бачте, мова не йшлася, то - пусте), то зрозумів, що в основі згаданої ”маршалізації“, ”парадизації“ перемоги, відповідно, трибуностояння на мавзолеї вождя - вождів… лежить дуже проста, аж до примітивного, спонука: чим би дитя не бавилося, аби не плакало… аж до - гуляйте-веселіться і пропивайте.
А віднайти загублених полеглих, зняти тотальне кліше-клеймо - ”безвісти зниклий“ … виходить, що й досі - ні, зась. Це неспростовний доказ того, що фашизм у Московії не щез - ні морально, ні політично, ні збройно-нападно.


В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1