Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

СОКИРНА ПЕРЕСТОРОГА

СОКИРНА ПЕРЕСТОРОГА
Серія ”Про поразку «Побєди»“
.
Одного разу дивився по телебаченню спогади очевидців про життя в окупованій гітлерівцями столиці України - місті Києві.
Мова велася про те, що не всі змогли евакуюватися на схід. Московсько-радянський режим вивіз те, що вспів і що було украй треба. Оскільки ті, які залишилися під окупацію, автоматично вважалися зрадниками, то їм відступальниками було полишено продовольчі пустоти, а німцям… висаджений у повітря Хрещатик - вже за присутності окупанта.
Так ось якийсь старезний чоловік (і не тільки він) розповів тоді про голод у місті у той тяжкий час. І згадав жахливий випадок, коли на базарі ( мабуть, на Бессарабському) один голодний підліток хтів був ”потягти“ щось їстівне, та спіймався. То присутній якраз при тому якийсь німецький вояка негайно схопив ту дитину за руку, поклав її (руку хлопця) на прилавок, вихопив здорового ножа і навідмаш рубонув по пальцях… вони так і залишилися на прилавку.
Коли почув це, то спершу був заліплений і жахом, але більш - так званою арійською цнотливістю. Згодом (через день, тиждень чи ще пізніше - не пам’ятаю) став роздумувати наступним робом.
Якщо такий праведний абсолют, та ще до дитини, та ще з помутнілою свідомістю від голоду,то чому тоді, коли ті ж таки німці, щоб виправдати напад на Польщу у вересні 1939 року, переодягли своїх у польські однострої і перестріляли - своїх же… і нікому за це не те що не відрубали голови, а навіть і пальців залишилося в усіх по десять на всіх парах рук.
Якщо такий праведний абсолют, то чому тоді не відрубали хай і пальці, і голови отим, які вивели війська з обох боків на рубежі для нападу у червні 1941 року?!
І була б тоді не Німецько-радянська війна чи навпаки - Радянсько-німецька, а все б закінчилося пальцями… перепрошую - головами ”на прилавку“, і на тому - все.


В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1