Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ЩО ПОБАЧИЛИ І ПОДУМАЛИ ОЧІ

ЩО ПОБАЧИЛИ І ПОДУМАЛИ ОЧІ
У місті Бердянську на перехресті вулиці Італійської з проспектом Центральним можна угледіти цікавий дотепний напис на кшталт - «лавка у дворі є найдавнішою соцмережею.
Але маю припущення-підозру про те, що найдревнішим Фейсбуком-ОК-Інстаграмом-Телеграмом-Твіттером-… були таки - Посиденьки на Призьбі під Стріхою Української Хати.

Я сам понад півстоліття тому, це 1950-ті, 1960-ті незабутні роки, був активним учасником цієї мережі і бачив, і ніколи не забуду посиденьки на призьбах односельців різного віку, це дідусів і бабусь на осонні весною і восени, а влітку - у тіні, це молодиць у хвилини відпочинку або коли ми - діти, набігавшись, падали на ті призьби для передиху і балачок.
Урешті , чули, як вечорам і ген-ген до пізньої ночі у зоряній тиші, тобто це коли - ”Ніч яка місячна, зоряня,ясная…“ - з призьб долинав загадковий гомін-шепіт - закоханих. З часом, підрісши, отак гомоніли і ми - і у такі самі ночі.

Оце, пишучи останнє речення, подумалося: колись у майбутньому, можливо, і з’явиться… вже інтернетна мережа з назвою ”Призьба“ (якщо на англійський манер, то - PryzbaUA) або ”Українська призьба“.
Нехай би було так.

Володимир Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1