Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ФАНТАСМАГОРІЯ СКАЗУ

ФАНТАСМАГОРІЯ СКАЗУ
Якби уявити людину, яка впала з неба і нічого не знає про земне… і їй розповісти про Україну, бодай за останнє століття-півтора: як ця хліборобська Мекка, плутаючись до деякої міри сама по собі у відносинах з приводу землі, а надто з причини ”сприяння“ могольного сусіднього московства, і яка пережила з-за нього тотально погибельні голодомори… та попри таке(!) ”їде“ далі лише на ”деяких змінах до земельного законодавства“…(?!)

То тоді з неба впала людина, трохи оглянувшись навкруги, мабуть, для порівняльного аналізу - зі здивуванням завважила б про наступне:
”От у собаки, якщо їй показати їжу, то в неї розпочинає виділятися слина. І вона не винувата, бо це дія її умовних та безумовних рефлексій.

Ось такою собакою для України - але скаженою собакою - є сусідня Московія-РФ: вона, не моргаючи, свердлить своїми очами Україну, у неї весь час і без кінця-краю тече слина-піна. І вона також не винувата, бо є ― собачою натурою… зі - скаженістю.
То ж цю московсько-собачу рефлексію-приреченість, яка завжди має перспективу - перманентного оскаженіння, треба враховувати скрізь і повсякчас геть в усьому і, перш за все - у земельному законодавстві… бо може вгризтися, як і колись, як і наразі, й оком не моргне… і загарчить, що, мовляв, так і було, і що все… «ісконна рассєйскає»“, ”радно-ґаванноє“.

В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1