Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

С К А З

С  К  А  З
“Вся історія відносин між Москвою та Україною протягом більше, як 250 літ, з моменту злуки цих двох держав є планомірне, безоглядне, безсоромне, нахабне нищення української нації всякими способами, вщерть до стертя всякого сліду її, щоб навіть імени її не лишилось”,
Політичний, громадський діяч, письменник Володимир Винниченко.

* * *
Московія, це утвора-потвора, за визначенням Карла Маркса її начинням є ”раби монгольського блота“. А її основну функцію визначає невиліковна хвороба - сказ на загарбництво.
Тому упродовж віків вона розросталася, певно ж, разом зі сказом і завдяки йому, суто від так званого ”садового кільця“ і аж до - ”шірака страна мая радная“, аж до - ”ат Маскви да самих да акраін“.
З-за цього демонізму в- вона завжди пасла задніх в усіх вимірах земної цивілізації, тому перманентно поцуплювала все, що ”погано лежало“ у іншому світі: образно і конкретно кажучи, від поняття-стану ”боярин“ - в України і до париків, припудрених борошном - у країн Заходу (борошном, це вже суто досягнення - мокселів).
Вони брехали самі собі, що, прямо стій, винайшли залізницю, радіо… урешті добрехалися до - будівництва так званого комунізму, недолуго ширмуючи цим те, яке пізніше отримало належну сутнісну назву - ”фашизм“, але не простий фашизм, тобто окрім концтаборів, масового терору, голодоморів тощо, ще й ширмове гасло - ”за мір ва всьом мірє“, який ”закопав“ у сибірську землю, у інші віддалені місця, а також у землі інших країн мільйони людських життів.
Все оце побіжно сказане про хворобу мосханів, як би того не хтілося, але головно проявилося на і в Україні. Тут особливий рахунок історії: загарбання українських теренів і винищення стільки люду, що вже не підлягає обрахунку.
Як відомо, найпершою і найгнуснішою повадкою загарбника є - зрада, це її брат-близнюк. Вже майже чотири століття Московія, в якій би вона шкірі не перебувала: чи то в царатній, чи в секретаратній, чи то в президентарній… залишається зрадницею Переяславської ради (Березневі статті) з 1654 року. Бо, як вже зазначалося, сказ загарбництва завжди породжує сказ зрадництва, його найпідступніші, найгидотніші форми.
І тому цьому не буде ні кінця ні краю, допоки не щезне сама потвора.
До сказних гидот, якщо поглянути на сьогодення, належить і тиражування чорнин у мережах про якісь нібито земельні подарунки Україні від мосханів - це від тих, що, як вже зазначалося, лише - ”садове кільце“, а все інше - загарбане і освячене храмом Василя блаженного. Це ж як треба опуститися ниць, щоб брехати-”дарувати“ не своє, а поцуплене-загарбане.
То й, як води у свої чорні роти набрали, замовчують про Смоленщину, Курщину, Білгородщину, Вороніжчину, Кубань, Подоння, Далекосхідну Республіку,..
Коротше кажучи, якщо все перерахувати, то від москвинів-мокселів-мосханів-… залишиться, цілком природно, лише згадане кільце… і без “ нас-там-нєтного” Донбасу, і без ”радно-ґаванного” Криму.
Як тяжко писати про чорне, гидке і смердюче. То на цьому і полишу.

В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1