Смайлики
X
Вставити зображення
X
Якщо потрібно завантажити зображення з комп'ютера, користуйтесь img-host.org.ua
Вставити відео
X
завантаження
 Неввічливо поводиться на сайті, це мене ображає
 Агресивні дії або залякування
 Це брехливі та образливі слова, які не відповідають дійсності
Повідомити
Відміна

ПРО КОМУНІЗМОВИХ КУРКУЛІВ-КУЛАКІВ

ПРО КОМУНІЗМОВИХ КУРКУЛІВ-КУЛАКІВ
”Не буде перебільшенням порівнювати комунізм з адом, з владою сатани“, С.Франк
.
Як відомо, тобто вже давно зрозуміло, що так званого комунізму побудувати будь-де і будь-коли - неможливо з об’єктивних причин. До того ж у бувшому так званому СРСР - комунізму не судилося бодай хоч трохи зіп’ятися на ноги - як отому щойно вителиному теляті - ще й з причин суб’єктивних.

Позаяк головні кремлівські ”будівничі-керманичі“… завжди якраз і жили-пробували благополучно у ньому, як в окремо взятій країні, за відомою формулою: працюю (читай - паную… ох, як панували!) - по можливості (ой, які були можливості!), а споживаю, як відомо із формули комунізму, - по потребі, але про ці потреби було неможливо і навіть у казці уявити… а вони ж - були. А щоб їх пером описати - то не вистачило б ні пер, ні чорнил, ні паперу.

Наприклад, ”дарагой Лєанід Ільіч“ дуже любив на німецькому ”мерседесі“ на шаленій швидкості кататися по комунізму, тобто я хотів сказати - по спеціальній дорозі поблизу Москви… якої у величезної решти будівничих комунізму - ніде не було… як, власне, і ”мерсів“. Та що там - їх, про існування яких у природі ніхто й не знав… ба навіть ”запорожця“ - вдень з вогнем було не знайти-купити.
А як вони жерли по-комуністичному! Які буржуазні ”часи“-труси-костюми носили!
А які великі мали комуністичні рахунки капіталістичних грошей у буржуазно-капіталістичних банках! А якими заразом у тій стороні володіли і ”хатками“! Та такими, що не кожному загниваючому капіталісту було під силу.

Можна ще й ще довго і без упину речити про кремлівський ка-пе-ер-есний комунізм, але й цього занадто вистачає, щоб висловити наступну запитальну аберацію: чи ж могли комуністичні свині, які сито жили у своєму комунізмовому сажі-кремлі, перейматися будівництвом якогось там ще комунізму - комусь ще і десь ще? Запитання, певно ж, риторичне, тобто хрюкати-крити у відповідь - нічим.

Наостанок знову згадаю ”дарагого…“. От якби уявити неуявне, що він, як стій, на одному із своїх капіталістичних ”мерсів“ в чергове жме шалено в комунізм… але не там, де ”падмасковниє вєчєра“, де комуно-інкубаторний кремль, а по дорозі… від села Пурхівки через Успенівку - на місто Гуляйполе, тобто по суцільно ямезній дорозі (ямезною вона була і при ”дарагом“ і тепер), тобто - по обширу-руїні ”будівництва того ж таки комунізму“.

Наслідок-відповідь, апріорі, тут буде також риторичною. Але попри таке, бодай коротко оповім: колеса від його ”тачки“, мабуть, докотилися б аж до міста Пологи. А сам ”Ільїч“, у кращому випадку, висів би на гілляці якогось дерева біля ”дороги“ поблизу села Яблукового чи перед Гуляйполем… у поставі - ”впєрьод к пабєдє каммунізма!!!“.

Ще на один насамкінець хочу запропонувати усім, подивившись уважно на оцю чорнину, дати їй варіант або декілька варіантів назв-описів і розмістити у коментарях. А я це розпочну прямо негайно.
1. Головний комуніст - за кермом… капіталізму.
2. Комунізм - це радянська влада, плюс ”мерседес“ для Брежнєва.
3. Комуністичний комунізм - на капіталістичній базі.
4. Теорія і практика побудови комунізму не в окремо взятій країні, а в окремо взятому Кремлі.
5. Капіталістично-мерседесний опортунізм у кремлівській теорії і практиці комунізму.
6. Капіталістичний шкідник -”мерс“ - у кремлівському розсаднику комунізму.
7. ”Мерседес“ - Брежнєву, а людям - ”па-прєжнєму“.
8. Якщо і жити у комунізмі, і їздити на капіталізмі, то це називається: хитре теля зразу двох маток ссе.
9. ”Вєрний лєнінєц“ - біля капіталістичного керма.
10. Капіталізм - ”мука“, комунізм - ”рай“.

Примітка. Якщо хтось завважить, що, мовляв, не ґарно шельмувати покійника… То по темі неґарностей слід спершу задуматися - скільки згадуваний генсек, будучи живим і жируючи, - і від якого залежало все і всі” - перегнав“ у інші світи через комуністичні концтабори… живих душ тодішнього СРСР - ”замєчатєльнай Страни Савєтав“ . А скільки полягло молодих життів від ”барьби за мір ва всьом мірє“ - у Афганістані, в країнах Африки, Латинської Америки, в Азії і Європі… Шкода й говорити.


В.Пилипенко
0

Щоб коментувати на сайті, авторизуйтесь через сайт або
FACEBOOK
.
Онлайн: 1